Endurance Onslaught 6.0
Ja mam tylko jedno pytanie - czy 30 sekundowy montaż z miliardem colorblindów, blurem w randomowych miejscach i colormistem z preseta przy repach na 300% speeda, nałożone na dupstep, można nazwać filmikiem. Taki vid można 'wysrać' w 15 minut, jak się ma podstawowy ogar w vegasie, nie trzeba nawet specjalnie przejmować się pracą camery - po co, przecież i tak nic nie widać.

Kościół wyznawców Macperfecta, lol.

Edit: raz pokusiłem się o vid z większą ilością efektów. Nie ma 30 sekund, ciągle widać replaye, jest sync ( poza momentem z jednym repem dia, tam się coś skurwiło ).
Przy większości dobrych opinii pojawiły się głosy że jest to lekki overedit - między innymi moop wyraził się w ten desen 'jest ok, ale troszkę za dużo editingu'. Jeżeli tam było za dużo, to już wiem dlaczego żaden z dobrych vidmakerów nie komentuje aktualnej 'twórczości'. Jak dla mnie takedown to maksymalna ilość editingu jaki można wcisnąć w film bez robienia z tego totalnego shitu.

Dla przypomnienia o czym mówię

herp derp



I teraz do wszystkich prawdziwie wiernych MacDonaldowi.
Spróbujcie mnie przekonać albo podajcie chociaż racjonalne argumenty na to że 30-sekundowe montaże z seksem transformersów i wiertarki są cokolwiek warte.
retired
kurde, siedzę sobie spokojnie a tu nagle budzik zaczyna dzwonić, i taka rozkmina czy pójść w końcu spać czy już nie warto i odrobić to później.
Ja sie obudzilem o 2:50 bez budzika, chcialem napisac posta ale padlem na 5h jeszcze.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Originally Posted by Trewnek View Post

Za dużo kawy Scorpio. ^^

lvl sam sie nie wbije przeciez
Selling tc via paypal , pm me
Originally Posted by Saint View Post
ej, dupa. Ściąganie LOL'a z prędkością.. 50kb/s.. coś się wzięło i zepsuło, bo zawsze było 1mb+

przynajmniej wracaja te wspomnienia z przed kilku lat xd kiedy jak sie mialo 64 kb neta bylo sie bogiem
Selling tc via paypal , pm me