Toribash
O każdym klubie można zrobić taką kompilację.
A na barce idzie totalny hejt bo przez ostatnio 5 lat wygrywają wszystko jak leci, lol.

baj de łej, nie kibicuję żadnemu klubowi.
retired
Ja też, nawet na Euro 2012 nie mam zamiaru kibicować żadnej reprezentacji- kibicując Niemcom stanę się obiektem hejtu, kibicując Polakom... to i tak nie ma sensu, a z innymi jakoś nic szczególnego mnie nie łączy
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Nie kibicuje niczemu i nikomu, choć zdarzają się chwilę w WWE, że zapominam o tym, że to teatrzyk i zaczynam dopingować xD
Ja też nikomu nie kibicuję i nikogo nie "hejcę".
Chociaż powiem, że kibicowanie konkretnej stronie przynosi wiele fajnych emocji ^^

W sumie "hejtuje" się fanów sezonowych barcy... jak i ich antyfanów sezonowych. Paranoja.

Mimo tego, że lubię pooglądać co wyprawia Messi i czasem inni zawodnicy Barczy... Bardzo nie podoba mi się ich styl grania.. Podania, podania na 40-30 metrze w tych swoich trójkątach, Iniesta lub Xavi w końcu przy piłce i w 75% podanie w pole karne do Messiego. Do tego walka o faul przy nawet lekkim prztyczku w kant koszulki... Nuda, naprawdę... Mam ochotę pooglądać ciekawe akcje, jednym słowem porządną piłkę nożną - na pewno nie będzie to mecz z udziałem Barcelony.


I wątpie, że można by było zrobić taką kompilację z każdym klubem. Bardzo wątpie.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Mi się za to styl barcy bardzo podoba, szybkie podanie po spokojnej wymianie, dużo gry taktycznej. Fakt faktem, mają paru aktorów, sędziowie im sprzyjają (karnego w meczu z milanem nie powinno być ale nie rozumiem też tej całej napiny - Milan oddał jeden strzał, to mówi samo za siebie).
Co do Messiego, Messi rzadko symuluje, on potrafi wejść w 3, ograć jeszcze 4 i z piątym gościem na plecach strzelić :>
retired
Kwintesencja Barcy - szybkie podanie po spokojnej wymianie... Świetna gra taktyczna, faktycznie. Efektywna. Ale czy to takie bardzo ważne? Nieważne jak, aby wygrać?
Bo ja kibicuję dla ładnej piłki, dynamicznej, różnej. Angielskie zespoły również grają dużo taktycznie, jak i francuskie czy niemieckie... O wiele ładniej, różnorodniej, ciekawiej niż mdła Barcelona.
Treningi upadania na ziemię i udawania bólu to najżałośniejsza rzecz jaką widziałem w futbolu. Nie mówię, że tylko barca to ćwiczy... ale i tak bardzo mi się to nie podoba.


Nigdy nie miałem nic przeciwko 'dumy Katalonii'. Nawet na przedostatni mecz z Milanem (remisowy) miałem nadzieję pooglądać trochę tak zachwalanego stylu barcy, bo strasznie dawno ich nie oglądałem w akcji i zapomniałem, jak grają... Jak byli przy piłce to w drugiej połowie z nudów czytałem książkę. True story.

Cała drużyna symuluje, nawet obrona. A wyjątek (Messi) potwierdza regułę.

O sędziach nic nie będe pisać... wystarczy zobaczyć co zrobili dla Chelsea.
Last edited by Trewnek; Apr 6, 2012 at 08:53 AM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Messi to kox nad kokxami a taka ciekawostka on chyba ma jakieś 157cm wzrostu

Edit: 169

Edit2: A Ronaldo to Pedał
Last edited by Gaziu; Apr 6, 2012 at 06:30 PM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
mam pytanie :P dlaczego odmawiacie ShadowSon dostania się do clanu ?? ma 19lat 2 dana gra się z nim sympatycznie, stara się i kolejny raz składa podanie ?? coś nabroił ::P czegoś nie wiem