Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

No to dupa blada, se raczej nie zagram na tym serwie, bo innego wyjaśnienia kłopotów z połączeniem nie znalazłem
Zagadka dotycząca spamu na GG.
Chyba rozwiazalem druga zagadke kto nam spami na gg.

Jutro wszystko dokladnie opisze, a temat zalozylem zeby o tym nie zapomniec.
ToP Leader
No fuckin' way. K0rinus = REJECTED. Forever, for being such an idiot and for noobish behavior. No chance. Never. Guys, stop spamming here, plz.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
[ToP] Recruitment comments <no-invades>
Tu komentujemy szanse nowych na przyjęcie, oraz oddajemy swój głos w sprawie głosowania. Każdy, poza opinią (musicie ją uzasadnić) powinien napisać, czy jest za czy przeciw...

EVERY SINGLE INVADE WILL BE REPORTED!!!
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Wczoraj sie próbowałem zgadać z chłopakami z -Kame, ale jeden nawet słowa po angielsku nie kapował, a drugi sie strasznie cykał bo nie był liderem
I był ten bet serv w końcu? Sory, ale przez ostatnie 2 dni poprawki miałem, to nie mogłem brać udziału w eventach. A jeśli chodzi o wyniki, to z Wosu wyśmiałem typa, bo usadził mnie z uśmiechem na ryju (za frekwencję), a poprawkę zaliczyłem na 95% . Matma - wynik 0 - 1. Mam nadzieję, że komisja 30-go to odwróci
Teraz zgłaszam się na ochotnika do prowadzenia jakiegokolwiek eventu. Choćby dziś wieczorem. Jak komuś w razie czego potrzebny mój nr tel, to piszcie, bede na pm wysyłał.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
A ja proponuje wojne z Extreme co prawda mają 8 miejsce ale chuj ja z mirokiem jebaliśmy w psie dupy dwóch ich członków
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010