Toribash
Spoko, thx za zajebanie nam kasy z turnieju klanowego podszywając się pod zwykłego black belta Szpadyzorma. Nie wyjeżdżaj mi tu z takimi tekstami, bo choćbyś nie wiem co zrobił, to tutaj nikt cie nie pożałuje z powodu jakiegoś zasranego bana- chcesz mieć u nas czyste konto to zwróć co zalegasz albo idź w pizdu
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by Miroke View Post
Spoko, thx za zajebanie nam kasy z turnieju klanowego podszywając się pod zwykłego black belta Szpadyzorma. Nie wyjeżdżaj mi tu z takimi tekstami, bo choćbyś nie wiem co zrobił, to tutaj nikt cie nie pożałuje z powodu jakiegoś zasranego bana- chcesz mieć u nas czyste konto to zwróć co zalegasz albo idź w pizdu

zwrocilem...

thx za cieple slowa
Last edited by Owca; Apr 1, 2012 at 11:10 PM.
Selling tc via paypal , pm me
To nie pierwszy raz.
Już od kilku osób słyszałem że Runek zachowuje się jak zwykły cham.
Weryfikując to mój alt został zbanowany. Geb.

Zastanawiam się, czy Runek powinien zostać w klanie.
Teraz poczekajmy aż podejrzany się wypowie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by WisiMii View Post
60k? A to ci żarcik prima aprilisowy xD

oo tak.. o 60k to se moge pomarzyć jak się za robotę nie wezme xD
- Don't wake up the fallen. -
Hmmm oj Runek Runek...

Też go może sprawdzę...

w sumie jakoś na forum to tylko raz go widziałem... a że nasza wspólnota opiera się na forum, a nie posiadaniu tagu ingame wpadam w wątpliwości na jego temat.


Pizdu RC comments to dead thread ;p
Czy to naprawdę tak przeszkadza mieć plus minus 3 posty innych osób z klanu pod aplikacją? Jedyne wymaganie moim zdaniem to używanie angielskiego.
Last edited by Trewnek; Apr 2, 2012 at 03:52 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Owca View Post
zwrocilem...

thx za cieple slowa

Nikt mnie o tym nie informował, a w temacie z kasą także nie ma o tym żadnej wzmianki, więc nic mi o tym nie wiadomo. Co do tego typu ciepłych słów to zawsze można na mnie liczyć
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Bedzie na skróty:

Runek - GTFO

A ty owca nawet nie płacz, sam cb zbanuje z klanowego serwa, bo po ch*j mi cie potrzeba? Szkoda, że nie było cie stać na przeprosiny, ale teraz to mi to wisi i powiewa : )
Last edited by MrNorbert; Apr 2, 2012 at 09:17 PM.
ToP Leader