Toribash
XD nawet se zagrać w tb nie moge bo hasła zapomniałem do konta xDD
musze se wysłać na Maila
- Don't wake up the fallen. -
wszedłem na stara wersje Tb i zobaczyłem se stare hasło i zadziałało :P
-----
heh pierwszy play odrazu wszedłem na tourney i go wygralem zap ierwszym razem XD
a nie gralem troche czasu ^^
Last edited by Foxxey; Mar 26, 2012 at 11:06 PM. Reason: <24 hour edit/bump
- Don't wake up the fallen. -
Noob luck

Miroke nie chce mi się o tym pisać bo ten temat wałkowałem już z tyloma osobami i tyle razy że mam naprawdę dosyć
Pogadajmy lepiej o Lidze Mistrzów albo cuś.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
To ja już wolałem o mięsnym jeżu xD
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Aaa weź ledwie to zobaczyłem a już tego nie lubię xd
Pojebane w negatywnym tego słowa znaczeniu. ;p




FORUMITEEEEEEEEEE
Last edited by Trewnek; Mar 27, 2012 at 05:38 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Gratulejszyn Trewku

Originally Posted by WisiMii View Post
Rekolekcji dzień pierwszy zakończony... Dowiedziałem się, że Joga, muzyka Techno, Metal, Harry Potter, "Kfejk, Diabolo i gry erpegie" to dzieło szatana! Poważnie... Słynny ksiądz Natanek poszerzył armię i jej członek ma z nami rekolekcje

Też kce. Natanek come get some.

Originally Posted by Trewnek View Post
A księża od dawna są zepsuci i to faktycznie jest już sekta - jak wierzyć w Boga i Jezusa, robić to według Biblii a nie według czarnej mafii. : )

Czas na kolejną reformację lol. Hałewa, Kościółek wkrótce i tak się skończy, ale nie wiem jeszcze kto się do tego najbardziej przyczyni. Smutne jest to, że nienawiść do księży przechodzi też na zwykłych "katoli" jak i samą religię. Ja w Kościół nie wierzę i bliżej mi do luteranizmu, lol.
ToP Leader
Originally Posted by Trewnek View Post
Aaa weź ledwie to zobaczyłem a już tego nie lubię xd
Pojebane w negatywnym tego słowa znaczeniu. ;p




FORUMITEEEEEEEEEE

Sam mięsny jeż jako potrawa w restauracji jest w miarę spoko, ale ta pseudo-piosenka to rzeczywiście piece of shit

AAAAAAAAA FORUMITE!!!! ... No przecież już wczoraj ci gratulowałem, to co się tak podniecasz
-------------------------

Norba, a mi już bliżej do Googlizmu niż chrześcijaństwa... Nie mam pojęcia jak można w coś takiego wierzyć i aż mi się rzygać chce gdy słyszę jaki kit próbuje nam wcisnąć ksiądz na spotkaniach kandydatów do bierzmowania... Jeszcze tylko dwa lata
-----------------------------------
Last edited by Miroke; Mar 27, 2012 at 06:20 PM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Spoko, też nie we wszystko wierzę, ale niektórych rzeczy się nie będę wypierał. Zgrywanie przez neta kogoś kim nie jestem satysfakcji mi nie da. : )

Alladyn, dla niektórych może to być zbyt delikatny temat, a i tak nikt nikogo do niczego nie przekona, co najwyżej się ludzie pokłócą :I
ToP Leader