Toribash
Rekolekcji dzień pierwszy zakończony... Dowiedziałem się, że Joga, muzyka Techno, Metal, Harry Potter, "Kfejk, Diabolo i gry erpegie" to dzieło szatana! Poważnie... Słynny ksiądz Natanek poszerzył armię i jej członek ma z nami rekolekcje
to dlatego alladyn pisze xD sen zimowy "po zimie" xDDD
i niewiem czy bede planował seta chyba raczej nie .

nam już sie skończyły rekolekcje ^^ na kilku nie byłem ale co za sztuka od kolegi
przedrukować wlepe =X
- Don't wake up the fallen. -
Chrześcijaństwo to piękna wiara, niestety utopijna. A księża od dawna są zepsuci i to faktycznie jest już sekta - jak wierzyć w Boga i Jezusa, robić to według Biblii a nie według czarnej mafii. : )


Ja nie chodzę do kościoła na rekolekcje, siedzę w bibliotece... Przecież Polska to państwo świeckie, nic na siłę. :3
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Alladyn View Post
mam takie pytanie które mi spokoju nie daje dlaczego nasz główny post jest zamknięty i piszemy w off-topic :P ludzie pewno myślą ze śpimy xD

Co ty pierniczysz człowieku? Tamten temat to nie główny post, tylko historia zamknięta razem z dostaniem officjala. Poza tym od wczoraj można uznać ten temat za nasz główny, bo przegoniliśmy tamten o kilkadziesiąt postów.
----------------------
Trew, Polska to państwo tak cholernie świeckie, że moja siostra przyjmująca stypendium wojewody prawie nie zdała z PO, bo się wypisała z religii, a tych przedmiotów uczy ta sama suka (jako smaczek podam, że ma na nazwisko Sekta)... Kurwa prawie jak islam.
Last edited by Miroke; Mar 26, 2012 at 04:11 PM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
jak tak patrze ze okno i swieci slonce to mysle ze sa wakacje i nie trzeba isc jutro do szkoly ^^ jak tak patrze to z jednego zdania moze powstac 50 postow
Originally Posted by Miroke View Post
Co ty pierniczysz człowieku? Tamten temat to nie główny post, tylko historia zamknięta razem z dostaniem officjala. Poza tym od wczoraj można uznać ten temat za nasz główny, bo przegoniliśmy tamten o kilkadziesiąt postów.
----------------------
Trew, Polska to państwo tak cholernie świeckie, że moja siostra przyjmująca stypendium wojewody prawie nie zdała z PO, bo się wypisała z religii, a tych przedmiotów uczy ta sama suka (jako smaczek podam, że ma na nazwisko Sekta)... Kurwa prawie jak islam.


moze faktycznie masz racje :P ale tam przynajmniej jest pokazane kto jest w clanie, logo i wo gole :P a tu tylko notka nie spamować xD


--------------------------

a co do Boga to moim zdaniem ściema :P
skocik jeszcze nie czas o marzenie o wakacjach xD

czas ciężkich robót jest >.<
- Don't wake up the fallen. -
A weź tak się chce wakacji że ja pier..

Alladyn, teraz wszystkie te "kto jest w klanie i w ogóle" możesz sprawdzić po prostu klikając na "Clans", tam obok "Mods" i "Market" na górze

Wiem jaka jest "świeckość" w Polsce Miroke.
Ale nigdy nie będe lizał dup dla klech, dawał im pieniądze na budowanie nowych, pięknych kościołów i równie nowych samochodów, klękał przed nimi, podczas gdy zdecydowana większość (nie powiem, zdarzają się tacy księża, jacy powinni.. czasem..) dba jedynie o swój dobrobyt. Prawda, z czegoś żyć muszą, ale kto powiedział że nie mogą mieć drugiego zawodu? ;s
Nie gadajmy już o tym, taki temat może podnieść mi ciśnienie xd
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Alladyn View Post
a co do Boga to moim zdaniem ściema :P

Popieram i dlatego za dwa lata mam zamiar przejść na ateizm
---------------------
Trew, ani mi się waż ucinać takich postojebnych tematów, bo znów nam aktywność zaniknie.
Btw. przedwczesne gratulacje zdobycia Forumite
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...