Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Notnoob przeszedł walkowerem do następnej rundy ..... nawet nie miałem dość czasu na zaliczenie 2 rundy ......

Last edited by Rales; Aug 14, 2011 at 10:42 AM.
Ej, ludzie... Dajcie mi pod opiekę recruitment center...
Czuję się strasznie bezrobotny *chlip*
Serio, jestem co-ldr'em, czy napisem na dropsach? Sory, ale chwilowo nie mam czasu na eventy (rozumiecie, wakacje).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Mamy nowego chętnego do klanu, ma nick Drashi i czwartego dana, ale jakoś ma chwilowe problemy z uruchomieniem forum.toribash, dam mu potem link do wewnętrznego forum i tam złoży podanie. Jbc. To nie ten legendarny drashi, który przestał grać po zdobyciu 2 dana, tylko osapa, który mając brown belt odkupił od niego konto i wbił na nim jeszcze dwa dany
--------------------------------
Dzisiaj o 15.00 ostatnia szansa pokonania PLN, wykombinowałem taki ruch, że moge wygrać
--------------------------------

FUCK YEAH, wygrałem z nim!!!
Last edited by Miroke; Aug 14, 2011 at 03:21 PM.
No to tak:

Ralesowi współczuję, załatw do z Pulsem, bo to niedojebana sprawa.

Miroke - gratuluję, dziś mnie chyba też czeka walka.

Pizdu - Wypadało by :P Recruitment center jest twój, ale staraj się. Twoje pierwsze zadanie to rekrutacja Drashiego.
Last edited by MrNorbert; Aug 14, 2011 at 04:37 PM.
ToP Leader
Drashi już kiedyś próbował dołączyć ale jakaś afera była już nawet nie pamietam jaka.......
później to sam zrezygnował więc nie wiem jak chcecie to przyjmujcie, ja jestem neutralny ........
Witojcie ; ) Afera była z moim postowaniem a forum. Ryjek(<3) mi pomógł, naprawił, ale chęć gry nie powróciła i sam zrezygnowałem. Ogólnie nie grałem długo, a gram w toribasha 2/3 lata. Myślę, że będzie dobrze ;p
Drashi Witam

A co do turnieju to Boredpayne pisał że możemy jeszcze walczyć , i wygrałem z nim 3:1 mam tylko nadzieje że mi to zaliczą ....