Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Soreu View Post
winę biorę na siebie, ale uznaję go za przyjętego ;]

Chyba za krótko jesteś w klanie, żeby podejmować takie decyzje. Ale nie neguję przyjęcia, czego przyczyną jest aprobata Gazia. Raczej byłbym za tygodniowym okresem próbnym, jako recruit member, bo ciągłe zmiany składu nie świadczą dobrze o klanie.

Kolejna sprawa: kolega1010 (ostatnio pisał, ale liczy się ogół), Rales i Skocik dostają oficjalne OSTRZEŻENIA wynikłe z nieaktywności.
Dotyczy to całokształtu. Czasem trzeba dać z siebie coś więcej, niż minimum, którego trzeba przestrzegać, żeby nie wylecieć.
Kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało wyrzuceniem z klanu (dla Ralesa i kolegi). Skocika przenoszę do Frozen members (Norbert to zrobi), ponieważ był bardzo aktywny, ale wszystko zanikło nagle.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Chyba za krótko jesteś w klanie, żeby podejmować takie decyzje. Ale nie neguję przyjęcia, czego przyczyną jest aprobata Gazia. Raczej byłbym za tygodniowym okresem próbnym, jako recruit member, bo ciągłe zmiany składu nie świadczą dobrze o klanie.

Kolejna sprawa: kolega1010 (ostatnio pisał, ale liczy się ogół), Rales i Skocik dostają oficjalne OSTRZEŻENIA wynikłe z nieaktywności.
Dotyczy to całokształtu. Czasem trzeba dać z siebie coś więcej, niż minimum, którego trzeba przestrzegać, żeby nie wylecieć.
Kolejne ostrzeżenie będzie skutkowało wyrzuceniem z klanu (dla Ralesa i kolegi). Skocika przenoszę do Frozen members (Norbert to zrobi), ponieważ był bardzo aktywny, ale wszystko zanikło nagle.

Nie szarżujmy : D Poprawili aktywność, a Skocik pisze tego posta dziennie. Co do ostrzeżeń się zgadzam, ale uszanujmy to, iż w ogóle chce im się pisać : D. Nie mozemy na koncówce naszej drogi do oficjalnego wywalić połowę memberów.
ToP Leader
Norbert, pora na dodanie kolejnej rangi. "Recruit Members", czyli tych, którzy zostali wstępnie przyjęci na tygodniowy okres próbny. Po tygodniu liderzy podejmują decyzję o tym, czy delikwent trafia na stałe do members, czy znika z listy.
Co wy na to?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
jestem za recrut member jezeli "jeszcze" mam cos do powiedzenia pizdek jestem jak sopel lodu ^^ zahibernowano mnie i obudze sie w swiecie kobiet
Co prawda "narazie" nie mam tu nic do gadania, ale myślę, że to nie jest zły pomysł. Choć oznacza to również, że ja trafię tam jako pierwszy...
Ja również uważam że to dobry pomysł. A co do sprawy mojego ostrzeżenia to mnie to zaskoczyło mocno ^^. Ale spoko , skoro tak uważasz. Jednak nie skłamię jeśli napiszę że jednak nabiłem tu trochę postów...
Jasna cholera, sorki za off-topic, ale właśnie sie dowiedziałem że Hampa będzie grał na MŚ Toribasha
------------------------
Nie wiem na czym konkretnie miałoby polegać działanie tego programu, do którego był dany link, ale u mnie polega konkretnie na wyświetlaniu nad paskiem startu pustej białej ramki. Macie tak samo?
EDIT: A nie, już działa
Last edited by Miroke; Aug 6, 2011 at 07:49 PM.
Pizdu jestem za i proponuje żeby rekrutacje zrobić jak w CW , że nie rozpatrujemy żadnego podania dopóki ktoś z klanu go nie poprze ........
Co wy na to??
Ja nie mam nic przeciwko temu... Przynajmniej będzie wiadomo, że nie przyjmujemy byle kogo...
Last edited by Lunatyk; Aug 6, 2011 at 08:22 PM.