Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Oj tam, oj tam
Też mam nadzieję że nam się "Norka" obudzi xD

A teraz drogie paniusie (potem mi dokopiecie za tą "obelgę" ;])
Ja się chyba zmywam, zrobiłem forum, to mi się trochę wolnego należy... chociaż szkoda, że nie bd mnie na clanvid'zie, bo nie mam rpl'i... cóż, może jakimś cudem coś jeszcze zdążę zrobić...
To nie jest fajnie jak ma się ojca co do kompa się pcha bez uprzedzeń. Lunatyka przyjąłem, zobaczymy jak się będzie sprawował : D. Cóż, z trzymaniem jako jedność problemów raczej nie mamy, są servery klanowe a dyskusja wre!
ToP Leader
Odchodze z klanu nie które osoby wiedzą cos na ten temat ale cóż wole żebyście o tym nie gadali . Wszystko co dobre kiedyś sie kończy nareczka
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nie wiem, ja zaraz spadam niestety. Ludzie, ile to dzisiaj turniejów i eventów jest! Niech żałują ci co ich teraz nie ma. Wygrałem w hotseacie i Kamil też, działo się. Inni też próbowali, Soreu prawie wygrał turniej aikidoBD, ale miał pecha. Dwoma słowami-dobra zabawa!

Gaziu, przedyskutujemy to jutro, nie można podejmować pochopnych decyzji.
ToP Leader
Heh znowu epicka wygrana a w nagrode syf...........
No i chłopaki błagam was nie dyskutujcie tego tutaj bo znowu będzie burdel a tego nie chcemy ........
Najlepiej chyba będzie przez gg to załatwić, więc Gaziu, Norba, Soreu jutro o 14 każdy wbija na gg oki?
Wooooohooooohoooooo!
Wygrałem turniej! Yeah! Oho, Oho
Teraz tylko jestem ciekaw nagrody...


Walka przedostatnia: Silligoose
Walka ostatnia: Ergecko


@Edit:
Beetle Blood sent to you by MagicalSack
MagicalSack has sent you Beetle Blood . If they left a message, it will be below:
1st in GMTourney

Have a good day,
ToriBot

YMBFKM

@Edi2: I do tego wygrałem już 2 turnieje na Aikido za 500tc Powalona noc
Attached Files
Last edited by Soreu; Aug 6, 2011 at 05:37 AM.
Nie wiem skocik czemu tak późno . Mnie nie było wg w domu , byłem na imprezie u kumpla jak coś . Kamil , co dostałeś za wygraną? Że mówisz że syf ^^