Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

OK, ale przyda się jeszcze czyjaś pomoc, liczę na Pizda . Tak żeby na spokojnie to przeprowadzić. Zawsze można ustawić walkę z alta ]:->

ED: Kamil, tu każdy ma prawo do głosu.

DOWN
l
l
l
V

Może dopiero pisze gościu
Last edited by MrNorbert; Aug 4, 2011 at 08:20 PM.
ToP Leader
Jakims cudem kojarze nick... no, (co-)ldr ma zajecie, zeby go przetestowac, zakladajac ze aplikacja jest bez szwanku(zaraz sprawdze :P)
Tez nic nie widze (kurde, az 2 osoby mnie wyprzedzily, szok!)

@Edit: Z alta to ja nie proponuje ustawionej walki, bo jak admini zobacza na jednym servie 2 identyczne ip, to masz bana... nie pomoze ci info, ze czasem cale osiedla maja identyczne ip...
Ale jak sie uda, to ja z 2 kompa wbije, i wtedy moznaby juz walke ustawic, tylko potem sprawdze czy ip jest inne, i ofc - nie betowac wtedy na mnie XD
Last edited by Soreu; Aug 4, 2011 at 08:26 PM.
Kolo, a czy ja mowilem, ze robilbym to na 2 kontach? xP Wejdę pod innym nickiem jako "obcy" i tyle...

DOWN

l
l
l
V

Mam konta Blue, black i 7 dana : P
Last edited by MrNorbert; Aug 4, 2011 at 11:11 PM.
ToP Leader
To też nie głupie ;]
Ale white belt odpada troche... chociaż... więcej osób by betowało, a o to chodzi
To też dziwne... normalnie wiara betuje na tego kto ma wyższy belt, chyba że ktoś ma duży streak...
ale jak widzą White, albo Yellow belta, to ryzykują sporo, i na niego betują... czyżby więcej osób myślało że to ktoś z wysokim beltem kto chwilowo nie chce sławy? hmmm xD
Ale mi się temat do rozkminki zrobił -_-


No, to kiedy? :P

@Edit: Dalej brak zgłoszenia Lunaktyka // A co z WorldEater'em? Dostał się/zrezygnował/nie przetestowany/nikt nie wie*?
*Podkreśl prawidłową odpowiedź
Last edited by Soreu; Aug 4, 2011 at 11:05 PM.
Odpowiedź E - ma to już w dupie. Skoro pisałem do niego na gg szmat czasu temu i zero odpowiedzi, w temacie się nie upomina to wskazuje na jedno.
ToP Leader
"Odpowiedź E" - aż się pofatygowałem policzyć, czy faktycznie dałem 4 odpowiedzi :P
Cóż, więc jego błąd

To ty bd grał ewentualnie blue, a ja mam pewne konto na white(może już yellow) ;]
Last edited by Soreu; Aug 4, 2011 at 11:36 PM.
No, sam chciałbym wiedzieć... godzina powoli się odpowiednia zbliża, ale tylko my jesteśmy chyba...
No, i chwilowo nie ma kto nam załatwić globala (za mniej niż 10k ofc...)

Jakbym tu nie odpisywał, to dajcie znać na chacie, na nowym forum ;p
Heh nie znalazł naszego forum chyba (xD)
Globala mógłbym załatwić za 5k u dge ale go coś nie widać ostatnio.....
Last edited by kamil303; Aug 5, 2011 at 01:57 PM.