Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

No fakt, jakos tak sie nagle wyludnilo...
I co to za "nie wiem o czym pisac"? JPD... a ja niby wiem? po prostu odpisuje, i spamuje... przeciez chyba tylko jeden admin zna polski(tu pewnosci nie mam, wiec mnie poprawcie jbc)
wiec nawet jak bd spamowali, to sie nie kapna, kurde...

Potem mialbym do kogos prosbe - o nauczenie biegania :F
Soreu , tobie chodzi o bieganie w modach parkour czy tylko bieganie w modzie running ?
bo jak tylko running to cie mogę nauczyć
W modach parkour, to zazwyczaj rozbudowany running, mi na razie chodzi o sam running mod

jbc /jo ToP (siedze na specu, wiec wystarczy dac whispera, czy tam /sh)
@Edit: juz nie siedze...
Last edited by Soreu; Aug 4, 2011 at 06:34 PM.
Originally Posted by pizdu View Post
Ja juz tez wrocilem do formy. Prawdopodobnie jak odzyskam 85k to zrobi sie maly event... Zobaczy sie jeszcze. I mam w planach clan war, ale wybiore jak najtrudnieszego przeciwnika.

Jak rozumiem zrobi się znaczy zrobisz? Bo z tego co widzę, to klanowy bank chwilowo świeci pustkami.
E tam, ja dam 10K na clan vid od siebie, ale pewnie tak tanio nie będzie to trzeba się składać.

Myślałem, że wbiję na kompa i będzie dalej tamta strona, jednakże miło się zdziwiłem.

A jak się już potrafi biegać, to parkour wcale nie jest taki trudny. Wystarczy doswiadczenie, talent lub też kombinowanie metodą prób i błędów.
Last edited by MrNorbert; Aug 4, 2011 at 08:16 PM.
ToP Leader
Bo spam sie zrobil xD
wystarczylo, ze sie pojawilem :P


To moze tak kurna sprobowac z tym bet servem jutro po poludniu? -.-
Jak wyjdzie to bd robili kolejne, i zgarniemy niezla kase, jak nie - dupa, 5k w tyl... (ale o tym juz pisalem...)
Ale sam go kurna nie zrobie!
Last edited by Soreu; Aug 4, 2011 at 08:17 PM.
Może będziemy mieć nowego membersa jakiś polak a nicku Lunatyk chce dołaczyć ma chyba blue belt , tera wy decydujecie więc zaglądajcie na strone aplikacji......