Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ja się zniżyłem, wywołało to u niego opis "Przepraszam Kamil" i zaprzestania pisania śmieci do niego jak i kolegi1010.

BTW I HATE JUDO!!! Jakiś cep ze mną wygrał na GMturnieju w finale. Przynajmniej dostalem nagrody pocieszenia którymi co najwyżej mogę sobie 4 litery podetrzeć.


Originally Posted by ToriBot
MagicalSack has sent you Amethyst Left Leg Motion Trail Amethyst Right Leg Motion Trail . If they left a message, it will be below:


Have a good day,
ToriBot

Znowu syf...
ToP Leader
Nie do końca łapię, o co kaman w twoim poście, w jakim sensie i z jakiego powodu się zniżyłeś??

Btw. Nie wiecie, co słychać w RN? Już padli, powstali czy po prostu podrygują od czasu do czasu tak jak do tej pory?
Ja juz tez wrocilem do formy. Prawdopodobnie jak odzyskam 85k to zrobi sie maly event... Zobaczy sie jeszcze. I mam w planach clan war, ale wybiore jak najtrudnieszego przeciwnika.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by Miroke View Post
Nie do końca łapię, o co kaman w twoim poście, w jakim sensie i z jakiego powodu się zniżyłeś??

Btw. Nie wiecie, co słychać w RN? Już padli, powstali czy po prostu podrygują od czasu do czasu tak jak do tej pory?

wystarczy poczytac od czasu do czasu nasze forum
O biedacy. biedacy, widzę, że wy tu problemy macie : (. Czy mogę wam jakoś pomóc ?
-----
Originally Posted by Sharickkou View Post
wystarczy poczytac od czasu do czasu nasze forum

Ej ja sie tak patrzę na wasz temat i czemu tylko ty masz tak jak my nazwę klanu z minusem? :P
Last edited by Ozzy; Aug 4, 2011 at 10:56 AM. Reason: <24 hour edit/bump
|Engima|Art|Manga|Anime|
dopiero co ustaliłem z Fishem że ja będę founderem bo wojtek afk. Jak wróci to on będzie. Wysłałem już zaproszenia dla wyszstkich teraz na nich czekam
Aha.
Sorry za spam ale mam problemy z kasą i czy ktoś chce tu kupić ten set?
http://yourimg.in/m/ky6nuoz.gif

Last edited by Ozzy; Aug 4, 2011 at 01:14 PM.
|Engima|Art|Manga|Anime|
Hmm Sharickkou wykupiliście toriclan.......
Dla mnie to droga na skróty i mam nadzieje że Norba nie ma tego w planach...
Pizdu nareszcie wróciłeś man ....... Musimy porządnie wźąć się za klan żeby kurna stać się w końcu oficjalem !
Originally Posted by kamil303 View Post
Hmm Sharickkou wykupiliście toriclan.......
Dla mnie to droga na skróty i mam nadzieje że Norba nie ma tego w planach...
Pizdu nareszcie wróciłeś man ....... Musimy porządnie wźąć się za klan żeby kurna stać się w końcu oficjalem !

Dla RN to raczej deska ratunku, wiec warto z tego skorzystać. Nam to raczej niepotrzebne, ale "nie wiem o czym pisać" mnie rozpierdala dosłownie i w przenośni...

Trzeba tą aktywność trzymać, przez tyle czasu dawaliśmy radę i teraz na końcu drogi mielibyśmy to popsuć? Szkoda gadać...
ToP Leader