Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Masz ukryty talent tylko nie potrafisz go wykorzystać
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Originally Posted by Miroke View Post
Człowieku, przeczytaj tego posta i zastanów się, jakie ty wygadujesz głupoty, ToP istniał tydzień po twoim wywaleniu?!?
Mówię, że cytuję to z pamięci i po łebkach, z tym żalem może nie jest to cytat, ale Dge/Powas (sam możesz nam powiedzieć o kogo chodziło) uważał, że bycie w naszym klanie jest totalną głupotą, nie pamiętam, jak ty to wtedy ująłeś w słowa.
Nie mam zamiaru cię zgnoić, tylko uświadomić ci, że w naszych szeregach ani na liście sojuszników nie masz czego szukać.

Nic takiego nie mówiłem, pytałem się
"Jesteś w ToP"
coś tam odpowiadałeś, a ja potem zacząłem coś o tym czy to nowy klan, czy in-ep jeszcze stoi na nogach itp.
jeśli nie ma dla mnie miejsca, spoko.
Ale niegdy, powtarzam nigdy, nie naśmiewaałem się z ToP.
Nie miałem dużej świadomości o tym że in-ep ewoluowało w ToP.
Nie będe tu spamował.
Życzę wam powodzenia.
@lso: w miarę możliwości będę wam pomagał, jeśli sie to komuś podoba czy nie.
Jomoko, Miroke... Może skończcie ten temat? Mam dziwne przeczucie że przędzej się jeszczy bardziej pokłucicie, niż to wyjaśnicie...

Gaz: To do mnie było? jak tak, to moim talentem jest chyba robienie za kukłę
Tak, Soreu, jesteś jak SonGohan i musisz z siebie wykrzesać potężne pokłady energii i pokonać zlowrogiego UKE! xP

Panowie, nie kłóćmy się. Jeżeli chcesz nam pomóc Jomoko to drzwi szeroko otwarte. Jak pokażesz, że ci zależy to wkrótce jeśli zechcesz być może damy ci szansę do nas dołączyć.
Każdy popełnia błędy.


EDIT:

Z kolegą takie coś ukręciliśmy, może nie jest to dzieło sztuki, lecz zabawa był przednia : ).

EDIT2:

Podanie wraz z naszymi 50K wysłane do Fisha.
Moderatorami będą co-ldr oraz Pizdu [czy wam sie podoba czy nie, ale on po powrocie będzie w stanie ogarniać syf : P].
Attached Files
###sparr.rpl (262.1 KB, 2 views)
Last edited by MrNorbert; Jul 31, 2011 at 04:54 PM.
ToP Leader
Originally Posted by Powas View Post
Możecie sobie mną dupy nie wycierać w każdym poscie? :S

Gdzież bym śmiał?!? Takim mistrzem jak ty co najwyżej buty bym sobie wytarł, a nawet to tylko w ostateczności
--------------------------------
A co do tych treningów 1-4 razy w tygodniu, to robie klanowy serw jakoś tak 2 razy na dzień i zapraszam tam każdego, kto jest aktywny na GG
Last edited by Miroke; Jul 31, 2011 at 04:57 PM.
Witam ponownie. Może mi ktoś streścić co działo się przez ostatnie 5 dni (resztę czytałem)? I proszę o przeniesienie mnie w inny dział membersów (frozen nieszczególnie mi leży, wracam do gry).

Wiem, że dałem dupy, ale moja nieobecność była spowodowana "siłą wyższą". Teraz postaram się w miarę możliwości zrehabilitować, ale co do eventów, mogę być tylko organizatorem posiłkowym (merytorycznym, tylko uzgadniając (lub ustalając "on my own") warunki danego eventu), ponieważ mam bardzo elastyczny "harmonogram" (nie wiem, czy tak można nazwać telefon wyciągający mnie z domu o losowej porze).

I zupełnie z innej beczki: Ma ktoś na sprzedaż full 128 (w/o head)? Albo może ktoś załatwić?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Witamy ponownie Pizdu , bardzo mnie cieszy twój powrót . Jak zapewne już zauważyłeś mamy nowych membersów , przez ostatnie dni o tym głownie rozprawialiśmy. Poza tym wrócił do nas Kamil. Skocik zrobił nowe bannery i logo , przy czym wygrał mały "event" :P Do tego zrobiliśmy rekrutacje do ToP na toribash.pl (na "toplu" trochę głupio mi brzmiało;p). No i poza tym to ja dodałem paczkę repków na forum (których nikomu nie chce się oceniać :S). Z ważniejszych to chyba wszystko...
Originally Posted by pizdu View Post
Witam ponownie. Może mi ktoś streścić co działo się przez ostatnie 5 dni (resztę czytałem)? I proszę o przeniesienie mnie w inny dział membersów (frozen nieszczególnie mi leży, wracam do gry).

Wiem, że dałem dupy, ale moja nieobecność była spowodowana "siłą wyższą". Teraz postaram się w miarę możliwości zrehabilitować, ale co do eventów, mogę być tylko organizatorem posiłkowym (merytorycznym, tylko uzgadniając (lub ustalając "on my own") warunki danego eventu), ponieważ mam bardzo elastyczny "harmonogram" (nie wiem, czy tak można nazwać telefon wyciągający mnie z domu o losowej porze).

I zupełnie z innej beczki: Ma ktoś na sprzedaż full 128 (w/o head)? Albo może ktoś załatwić?

Hm, przyjęliśmy dwóch graczy, trzecie podanie jest, ale nie widać by tej osobie zależało. No, i przed godziną złożyłem podanie o oficjal. Ku mojemu zdziwieniu Psy też już wysłały i ku nie zdziwieniu RussuR. Dzisiaj Aadame przybył z nowiną, że zacząłby już pracę nad cvidem, więc wszyscy [albo ci co chcą być na filmie] mają replaye przygotować.
ToP Leader