Endurance Onslaught 6.0
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Miroke View Post
Mówię, że cytuję to z pamięci i po łebkach, z tym żalem może nie jest to cytat, ale Dge/Powas (sam możesz nam powiedzieć o kogo chodziło) uważał, że bycie w naszym klanie jest totalną głupotą, nie pamiętam, jak ty to wtedy ująłeś w słowa.

Możecie sobie mną dupy nie wycierać w każdym poscie? :S

Zresztą, jomoko zna moje zdanie n/t clan hoppingu.
retired
Dobra to ja powoli będę zaczynał. I jeszcze jedno, bo mam od zasrania roboty muszę zrobić 2 clanvidy, dla was i dla [epic] 1 trailer i zbieram starring na videk z polakami jak chcecie wystąpić to będzie fajnie. Po prostu wyślijcie repki na mój e-mail. (adame5176@hotmail.com) i jak znacie jakiś innych dobrych polaków to piszcie do nich czy też by nie chcieli wystąpić ^^
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
Originally Posted by Aadame5176 View Post
Siemacie. Widzę, że zmieniliście nazwe.... a juz miałem czarne myśli że in-ep nie żyje xD dobra przechodze do sprawy w jakiej tu jestem. Pamiętacie miałem dla was zrobić clanvid ale mówiliście żebym jeszcze z miesiąc poczekał... Mineło więcej niż miesiąc i teraz sie pytam: czy mogę już zaczynać?!

Pewnie, tylko najpierw caps-lockiem rusz te leniwe dupy, żeby zrobiły repy i je przesłały!!! : D

Originally Posted by Soreu View Post
Mozna by organizowac 1-4 razy w tygodniu jakies "treningi" czy po prostu serv dla klanu dla jaj

Hm, zapraszam o 15.00 na /top
ToP Leader
Norbert: z tymi leniwymi dupami, to faktycznie, bo ja mam tylko 2 repy XD
oba dane na podaniu :F

a chetnie nawet z tym serverkiem, moze akurat sie jakis fail rep pojawi >.>
Co myślicie o tym żeby umówić się na którąś godzine i porobić wspólne repki......
Takie jakby ustawione walki , ale w pozytywnym znaczeniu , wiecieo co mi chodzi.......
Ta wystarczy sędzie przekupić i mamy wygrany mecz
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
wiesz, mnie ostatnio nawet uke rozpierdala, to ja sobie chyba podaruje xd
chce gnojowi leb urwac, a mi noga odpada, albo cos w ten desen