Toribash
Ljudi ovaj Timeo1 je izgleda imao racun pre ovoga pa je preneo qi, u svakom slucaju nekada se zvao CrusaderV tako da ostaje kickovan jer je bezao Bojanu iz meceva


Bojane kada ti prijavi taj error da nece da udje samo jos jednom probaj da pokrenes server.exe i pokrenuce se!
Nemojte da ste toliko zli. Nije vama to radio. Trebaju vam clanovi. Mada, mozda on sprema neku zavjeru preko vas da mene sredi u svakom slucaju sto mu ne pruzite sansu?
Sram da te bude andrija!!!
Izaso si u novine a nisi nam reko!
Debelo govedo sa Cukaricke Padine gajilo marihuanu u dvorištu crkve

Autor: N. Oljačić | Foto: B. Zarić | Ponedeljak, 24. Maj 2010
Andrija Kankaras priveden je istražnom sudiji zbog osnovane sumnje da je uzgajao stabljike marihuane u dvorištu lokalne crkve.

Neverovatna vest je šokirala sugrađane koji su redovno posećivali obližnju crkvu u kojoj je bila zasađena biljka Cannabis Sativa, poznatija kao marihuana. Osumnjičeni je Andrija Kankaras, Debelo govedo sa Cukaricke Padine , koji je na ovom prostoru uzgajao stabljike poslednjih 18 meseci, na prostoru od par kvadratnih metara.
"Pojma nismo imali da se ova biljka uzgaja u našem dvorištu", kaže za naš list otac Milorad, sveštenik iz crkve. "To je jedan zabačeni deo našeg dvorišta, koji je okružen žbunjem i u koji niko od nas ne zalazi", dodaje sveštenik
Inače, navedena marihuana je otkrivena tako što je jedna mlađa žena otišla da se moli u ovom delu dvorišta. S obzirom na karakteristični izgled listova, odmah je prepoznala o čemu se radi i pozvala policiju koja je napravila uviđaj. Kankaras je uhvaćen naredne noći, dok je dolazio u redovno zalivanje i đubrenje svoje mini-plantaže.
Šokantne fotografije plantaže sa marihuanom pored crkve objavljene su ovde, na sajtu Blejač.com.
http://forum.toribash.com/forumdisplay.php?f=477
Join Dragonz (we're official)^
Ja ne znam sta ti bre mislis vise stavi ga barem da privlaci clanove,neki cim vide e ovaj je custom i ulaze odmah!
Jao ljudi uhvatise me sa tom marihuanom...

Sad vam pisem iz zatvora, doneo mi tata mobilni pa preko njega pisem na forumu.
Ah kako je bezveze ovo kucati sa mobilnog!