Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Ja bym drożej jak 10K nie wydawał xD. Co do spraw klanu:

*mq1o76 mimo, że ma "odsiadkę na izbie wytrzeźwień" dostał się do klanu i jego ach. card jest dodany.
*Dzięki skocik za logo, właśnie je zuploadowałem.

PS - Hell Kurfa Yeah!!! Odbanowali mi TheWooka i odrazu przesłałem swoje ukochane itemki : )
Last edited by MrNorbert; Jul 29, 2011 at 01:43 PM.
ToP Leader
Originally Posted by kolega1010 View Post
Mckillerze , za ile mniej więcej byś chciał go sprzedać?

Sprzedał bym go za ok. 9k .
|Engima|Art|Manga|Anime|
Originally Posted by Soreu View Post
P.S. Tylko zeby nie bylo - chcialbym jakas kase, jakby to wyszlo, w koncu to moj pomysl xD

A może frytki do tego? Puki co nie dałeś na klan złamanego grosza, a już chcesz zarabiać na byciu jego członkiem? Człowieku, chcesz zrobić ten bet serw dla dobra klanu czy własnego toribashowego portfela?

P.S: Ludzie, przeczytajcie czasem swojego posta zanim go dodacie, bo znowu zaczyna się masowe SPAMienie
Obczajcie to chłopaki (dopiero zaczynam z dechą )
Attached Files
&Skate by gaziu.rpl (70.1 KB, 9 views)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Skoro Gaziu może to ja też wrzucam swoje

Ten parkur to kompilacja failów [nieumiejetnosci] i epickich akcji xD
Niestety nie udało mi się wykonać całej trasy, bo nie umialem... a zreszta nie bede spoilerował, miłej zabawy .

Dołączam również moda do parkura.

PS - Kiedy aplikujemy o official? Myślę, że już nadchodzi ten czas.
Attached Files
``Deska.rpl (256.8 KB, 5 views)
jetsfreerun2.tbm (2.2 KB, 4 views)
Parkour fail n epic n fail.rpl (346.2 KB, 4 views)
Last edited by MrNorbert; Jul 29, 2011 at 07:31 PM.
ToP Leader
Żeby być przyjacielem klanu trzeba chyba zrobić coś więcej, niż opuścić go z dnia na dzień kompletnie nas olewając. Na tej liście są tylko ludzie, którzy coś dla nas zrobili (choćby byłoby to tylko danie paru elementarnych rad lub kilku texturek dla członka klanu). Jak na razie jesteś dla nas tylko jednym z dziesiątek tysięcy szarych użytkowników tego forum, więc odpowiadam NIE.
Originally Posted by Miroke View Post
Żeby być przyjacielem klanu trzeba chyba zrobić coś więcej, niż opuścić go z dnia na dzień kompletnie nas olewając. Na tej liście są tylko ludzie, którzy coś dla nas zrobili (choćby byłoby to tylko danie paru elementarnych rad lub kilku texturek dla członka klanu). Jak na razie jesteś dla nas tylko jednym z dziesiątek tysięcy szarych użytkowników tego forum, więc odpowiadam NIE.

Chciałbym rozwinąć temat, ale nie w sumie nie ma co pisać poza "popieram".
Ile to ja czasu o aktywność Ciebie prosiłem, nawet nie wiem czy się zorientowałeś, że już ciebie u nas nie ma.

A to co redemptionistom odwaliłeś się w bani nie mieści.

NIE, nie są nam potrzebni sojusznicy na pokaz i nie prosimy się dlatego o ally od innych klanów. Jesteśmy samowystarczalni, a jak ktoś chce być naszym "przyjacielem" to niech ma do tego powód.
ToP Leader