Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Przed chwilką testowałem Mq1, ale musiał wyjść. Jak chcesz z nim pograć to mówił, że będzie około 21.00.
ToP Leader
I oto jest NOWE LOGO znaczy to samo ale widnieja na nim 3 nowe postaci ^^
Last edited by Skocik; Jul 28, 2011 at 08:52 PM.
aa chopaki wiedzcie ze was "kocham" i szczerze przepraszam za nieaktywnosc.. padl mi net i pisze od kumpla .... nie wiem kiedy bede juz mial u siebie..... ale sie postaram narazie od niego pisac .... wiec nie powinno byc zle chyba... mam nadzieje ze zrozumiecie....
Originally Posted by MrNorbert View Post
Przed chwilką testowałem Mq1, ale musiał wyjść. Jak chcesz z nim pograć to mówił, że będzie około 21.00.

Może innym razem, raczej już dzisiaj nie usiądę, a nawet jeśli, to 3 godziny z toribashem stanowczo mi wystarczą. Swoją drogą jak na black belt Soreu całkiem niezły, szkoda tylko, że wszystkie walki jakie ze mną wygrał były na joustingu + jedna na judo... Na wielomodowe turnieje jak znalazł, pod warunkiem że ktoś na turnieju da jousting xD A tak na serio, to całkiem spoko się z nim gawędzi i gra dla zabawy, ale jak ktoś chce z nim potrenować np. na aikido, to niestety odradzam
Last edited by Miroke; Jul 28, 2011 at 08:56 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ja tez siebie odradzam, chyba ze jako worek treningowy ;] i zapomniales o wygranej na aikido XD

P.S. Jak na black belt, to chwilowo dupny jestem... zaluje :F

P.S.2: Kto chce zarobic 1k tc - nie mam dloni do seta xd
.................(jak sie chetny z ladna texturka nie znajdzie, bd zmuszony komus zakosic [juz nawet wiem komu xD])
Last edited by Soreu; Jul 28, 2011 at 09:17 PM.
Widze ze mamy nowych membersow fajnie......nawet chyba znam mq1 gralem z nim pare razy.
Norbert mam do cb sprawe na gg moze pogadamy jakbys mogl jutro rano wejsc to by bylo fajnie.....
dzieki, teraz prawie, jakbym mial guza xD
ale juz nie poprawiaj, jest niezle - teraz ewentualna poprake mozesz miec co najwyzej z moimi dlonmi - zakladajac ze ktos sie skusi na tysiac tc ;/


@edit: Co byscie powiedzieli na klanowy bet server?
w sensie, ze stawiamy server jako klan, ustawiamy bank klanowy na House, robimy np nuge za najwyzszy bet, i jakas tam nagrode za decap...
Jak sie nie uda - w dupe 10k za global shouda, a jak sie uda, to mozemy zgarnac nawet 50k za jedna noc z takim servem (jak CW ktore, najwyrazniej z jakiegos powodu zrezygnowalo - nie pytajcie mnie czemu, bez gg nie mam u nich wtyki :F)
Last edited by Soreu; Jul 28, 2011 at 10:06 PM.