Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Są wakacje , wrzuć na luz Norbert ;P. Co do World Eatera to raz z nim grałem , szczerze , jakoś mnie nie zachwycił ;).
Originally Posted by Soreu View Post
W istocie Miroke, finezją to może owe podanie nie grzeszy, jednakże to nie konkurs na wierszyk miesiąca - z tego co wiem przynajmniej...
A co do pisania podania po polsku - nie chciało mi się go pisać po angliesku z wielu powodów, ale to raczej mało kogo obchodzi, i nie zamierzam wdawać się w niepotrzebne konflikty z tego powodu -.-

Wyluzuj człowieku, chodziło mi o to, że gdybyś pisał wtedy tak jak teraz, to przynajmniej miałbyś wymówkę, dlaczego go nie przetłumaczyłeś. Faktycznie chyba tylko ja cię nie znam, ale skoro już nie trzeba pisać aplikacji po angielsku i wszyscy cię zaakceptowali, to ok. ;) Ja naprawdę nie miałem zamiaru wdawać się z tobą w jakieś potyczki literackie
P.S: Skoro jesteś już w klanie, to byłoby miło, gdybyś podał swoje GG
Last edited by Miroke; Jul 28, 2011 at 04:14 PM.
Jestem wyluzowany - bylem szczerze ciekaw reakcji na taka odpowiedz ;D

GG: 624550 (Zawsze na niewidocznym // przez jakis czas go nie bd raczej odpalal, bo mi sie komp rozwalil)


P.S. Jak juz nie musi byc po angielsku podanie, to proponuje zmienic pierwszy post w temacie do rekrutacji :F
Last edited by Soreu; Jul 28, 2011 at 05:14 PM.
Witamy Witymy dobra witam ^^ mniejsza z tym sory ze nie pisalem ale mialem problemy z kontem ^^ kolega mi pomugl
Spokojnie, mam passy do jego konta. Zaraz to zrobie, usunąłem tylko ten "rozwinięty" punkt dotyczący angielskiego. A twój numer Soreu już widnieje na liście, dawałeś mi go kiedyś to skopiowałem. Piszcie co z WorldEaterem i Mq1 robić Jest tutaj jako taka demokracja i sam nie zadecyduję o tym.
ToP Leader
Wiem, domyslilem sie, ale i tak napisalem.

Mq skads kojarze, ale skoro jestem w klanie od kilku h, to wole nie decydowac o czyichs losach :P
A ja gości kompletnie nie znam, co jakieś dwie godziny ich wyszukuje na TB, ale na razie bez skutku. Nie wiem, czy to nie za dużo, ale dobrze byłoby od razu w aplikacji podawać GG, bo tak to trzeba mieć sporego farta, żeby ich złapać.