Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

No niby tak, ale od czegoś ten rc jest. Skocik, świetnia robota, chociaż i tak już inne klany miały tego typu bannery [co nie zmienia faktu, że jestem zadowolony].

W minecrafta grałem, online oczywiście. W miarę fajna zabawa, ale na razie mam odpoczynek od tej gry.

No, i dla tych co nie wiedzą to mamy dwie nowe aplikacje, ale niekompletne.
ToP Leader
Ja też gram w mc , ale raczej siedzę sobie w singlu jak nie ma co robić . Trochę przez neta z Ralesem pograłem ale z servera mnie wyrzucił . Bannery są naprawdę dobre , gj skocik .
JPD. Zliczylem moje wszystkie inwestycje w klan in-EP i ToP i wyszło mi 19K TC. Inne konkursy zostawiam wam ja już nic nie robie
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Mi to lotto, nawet chyba nie mam tam konta
-----------------------------------
Sądzę, że moglibyśmy zmienić w aplikacji ostatnie 2 punkty na Any replays, bo inaczej kompletnie nikt się nie zakwalifikuje bez naginania reguł rekrutacji
Fuck, co z wami ludzie? Czyżbym pochwalił dzień przed zachodem słońca?

Co do rekrutacji, Soreu raczej do nas dołączy, znamy go z gry. Mq1 też ma szanse, ale musi dodać replay...

World Eater widziałem, że szukał klanu na toplu więc pewnie tamtejszy temat go do nas ściągnął. Szczerze nie wiem jak gra, więc trzeba go przetestować [chyba, że ktoś z was z nim grał i może podzielić się opinią].
ToP Leader
Co miales na mysli odnosnie chwalenia dnia przed zachodem?

Raczej, jak raczej - nie moja decyzja, ale skoro napisales w rekrutacji zebym czul sie przyjety... ;]

P.S. Nie czepiajcie sie braku polskich znakow - mam skopanego kompa :F
Dobra, dobra, niektórzy piszą dużo gorzej ; p. POchwaliłem dzień przed zachodem słońca, bowiem parę dni temu ośmieliłem się powiedzieć, że jesteśmy w świetnej formie [ogólnie], a jakaś nieaktywność się zaczęła objawiać.
ToP Leader