Toribash
Dobra. Jest mała zmiana planów odnośnie czystek.
Żeby nie było, czystki będą.
Po więcej informacji zapraszam na fb.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
I tu pojawia się w pewnym sensie problem omawiana spraw przez poniekąd wybranych - nawet ja już gdzieś przypominałem, że w klanie mamy kilka osób, które też mają prawo wypowiedzi, a do FB dostępu nie mają...

FB (3.06.2014, 13:50)

Last edited by Soreu; Jun 3, 2014 at 01:54 PM.
Niektóre pomysły są dobre. Warto pozamykać kilka tematów:
- Virus Texture Tutorial - ale pod warunkiem umieszczenia całego tutka w jeden post w odrębnym temacie o tutorialach, oczywiście z dodaniem w pierwszym poście odnośnika to tego o to posta.
- [ToP] Replay 'n Art - ale tak jak zaznaczyłem wcześniej: temat na repki i temat na arty. W temacie z repkami wstawiamy replaye przy okazji oceniając replay nad sobą. Temat o Artach na wolnych zasadach, pokazujemy, doradzamy i oceniamy. Stary temat zamykamy, ale bez usuwania, bo jest tam wiele ciekawych rzeczy, do których warto czasem wrócić. A wrzucenie tego do biblii sprawi tylko kolejny niepotrzebny burdel.
Tyle odnośnie zamykania.

Teraz na temat przemodelowania innych tematów:
- [ToP] Bank: przelewamy kasę ze starego banku na nowy o nazwie ToP Bank, do którego dostęp mają liderzy i ewentualnie ja, jako War Manager. Pierwszy post idzie do przeróbki, czyli zmiany nazwy klanowego banku i zmian kosmetycznych. Lista tych, którzy coś dali zostaje. Zarazem pod spodem pojawia się lista transakcji, czyli tyle poszło na turniej, tyle na globala do betów, a tyle na jakąś wojnę o kasę. Każdy przypływ i odpływ gotówki ma być zgłaszany najpierw w temacie, a później dopisywany w pierwszym poście.
- Recruitment Center: Przerabiamy pierwszy post poprzez ewentualne dostosowanie wzoru aplikacji do naszych obecnych potrzeb, podkolorowanie najważniejszych informacji, które muszą być zawarte w aplikacji i dodanie DUŻYMI LITERAMI odnośnika to RC Comments z zaznaczeniem, że aplikant właśnie tam może z nami dyskutować.
- RC Comments, tak jak wyżej ma służyć tylko i wyłącznie do oceniania aplikacji, aplikanta, zdawania raportu z testów ingame/rozmowy kwalifikacyjnej.
- General Disscusion i [ToP] Ogłoszenia: W mojej opinii najlepszą opcją będzie połączenie obecnych tematów w jeden o przykładowej nazwie "[ToP] Ogłoszenia i Ważne sprawy", gdzie prowadzić będziemy rozmowy jedynie na kwestie dotyczące życia klanu, czyli eventy, problemy etc. Wszelkie najważniejsze ogłoszenia będziemy podklejać do pierwszego posta.

Co nie ulegnie zmianie:
- Off-top, wiadomo dlaczego, ten temat musi być w takiej postaci jak jest. Dla mnie jest nietykalny.
- Blacklist: po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje? Jest okej, a czarna lista obchodzi i tak tylko nas. Pierwszy post jest czytelny, więc nie widzę powodu do zmian.

Lista tematów, które proponuję dodać:
- [ToP] Clan Wars - Oczywiste, o co chodzi. Piszemy TYLKO o Clan Warach, czyli ogłaszamy, że ktoś jest na takowego chętny, umawiamy się między sobą na nie, wrzucamy wyniki z Clan Warów.
- [ToP] Tutorials - jak było pisane. Ktoś zrobi tutorial? Wrzuca tu, a link do posta podklejamy w pierwszym poście tematu. Bez żadnych komentarzy, ot gotowe tutorialne.
- [ToP] Show Yourself - lekko offtopowy temat, wrzucamy swoje zdjęcia i komentujemy.
- Szybkie pytania i problemy z grą - Masz jakiś problem? Czegoś nie wiesz? Pytasz tutaj. Będzie czytelniej, jeśli komuś powtórzy się problem znajdzie rozwiązanie od razu.

Jeśli coś mi się przypomni, to dopiszę. Ewentualną listę tematów godnych podklejenia przedyskutujemy razem.
Undetto
Odnośnie tego blacklist przez PM'y będzie on usunięty z listy tematów i prowadzony w wiadomościach czy tylko nowości będą na bieżąco w PM'ach?
Obstawiam, że chodziło mu o zamknięty temat z tylko jednym postem, a dodawanie wiary odbywało by się poprzez dyskusję PM
Mniej więcej o to. Ale wariant, który podałeś też jest całkiem dobry. W sumie nawet lepszy, bo będzie z tym mniej roboty.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Mam takie wrażenie, że powoli emigrujemy stąd na facebooka...

Przypinanie tematów jest po to, by wyróżnić najważniejsze( w tym wypadku typowo klanowe ). My tych „najważniejszych mamy z 10”. Rekrutacja/blacklist/GD i koniec.
Poza przypiętymi powinien być burdel tak jak dawniej. To się najlepiej sprawdzało.
* * *
Clan wars proponowane przez Lehcia wydaje się zbędne. Nie pamiętam by ktokolwiek tu wpadł z innego klanu i zaproponował wojnę; my także rzeszą nie walczymy - jeśli już to pojedyncze osoby.
Replays'n'arts zostawić jak jest. To jest wymieszane i tworzy jedną całość, więc będą kolejne straty jeśli by zrobić dwa tematy. Komentowanie replaya poprzedniego i dawanie swojego nie przejdzie, na pewno nie u nas.
I lepiej drogi wujku nic nie kasuj ;d
Kociaczku drogi. Przeczytałeś to, co napisałem o Clan Wars? To ma być temat bardziej dla Nas.
Undetto