Toribash
Miroke: Harmonijka, gitara - bez szkoły muzycznej, no gitara to pare znajomych grających mi pomagało co i jak..
Piano - w przedszkolu muzycznym, ale to dawno było, a głupi moi rodzice zamiast skończyć to co zaczęli i nie pozwolić mi odejść, to zrobili zupełnie odwrotnie. Tylko dlatego, że powiedziałem jako srel "nie chce mi się". Do dziś im to wypominam -.-


Gaziu: congrats pr0
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
ja profesjonalnie skreczuję zeszytem, gram na nerwach i potrafię wydobywać niezłe dźwięki dzikimi odruchami goryla..
ToP Leader
Originally Posted by Trewnek View Post

Gaziu: congrats pr0


jutro chce revange
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nie no tak się chciałem zorientować, bo mam troche (około 2200zł) oszczędności z zeszłego roku i wczoraj jakiś fundusz przysłał mi list na temat stypendium 11k rocznie w postaci opłaty za internat, żarcie, ferie, wakacje, podręczniki i podróże z zadupia do szkoły i odwrotnie. Ale jak kosztuje to 300 miesięcznie to raczej za moje 2200 zbyt długo bym na to nie pochodził...
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Mirok: takie lekcje licza sie od pojedynczej lekcji/godziny. Ja chodze raz w tygodniu, jest drogo, ale umiem od chuja (Rachmaninov, chopin i takie szity). A jutro mam koncerta w jakims MDKu wiec do szkoly nie ide :d
best vlad in plat V Kappa
kat <3