Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Heh. Jak znam życie to sam zrobiłeś tylko napis i te cienie lecące od naboju. Ale i tak ładne.
|Engima|Art|Manga|Anime|
wut, lecący nabój tak nie wygląda jbc, jest tylko ten czubek - sam pocisk, reszta to łuska, która upada obok karabinu ;d
Originally Posted by evildog View Post
Wiesz, ICoF to stary i pro clan. Gdybym miał się zastanawiać, to wybrałbym ICoF.
Btw, zapowiadałem że opuszczam Aeon i to zrobię, ale ja za 20 min spać idę bo wyjeżdzam o piątej, więc nie założę leave threada, a nie chce opuszczać toriclanu ot co bo to byłby ragequit. Jeżeli miałbym sie zastanawiać nad klanem, to wybrałbym Clan albo Fish, a jeżeli bym do obu zfailował, to założę własny klan.

Każdy z nas w pewnym momencie marzy o własnym klanie (zazwyczaj tylko polskim), ale tych polaków, którym udało się stworzyć, oficjalizować i utrzymać klan przy życiu, można policzyć na palcach jednej ręki (ba potrafi to nawet inwalida bez jednego palca)
-----------------------------
Właśnie się dowiedziałem, że na mojego kochanego blaszaka wrócę dopiero w środę albo czwartek...
Last edited by Miroke; Jul 23, 2011 at 09:21 PM.
killerku grrr ja renderuje obrazy takie jak np tutaj czaska helm(w ktorym byla lucka glowa xd ) i nabuj komponuje to w cos niezwyklego obmyslam plan ukladu renderow i podaje na tacy ^^


POPRAWKA ^^

Last edited by Skocik; Jul 23, 2011 at 11:59 PM.
Skocik ładnie ale do nagród poczebne są ponad 3 osoby
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
OK, i will change it later.

Ale Żydy : D Podchwycili nasz pomysł co do zmiany nazwy. A logo mi osobiście do gustu nie przypadło, ale demokracja tutaj rządzi ; ] . Jeszcze dużo czasu, spróbuj zrobić coś mniejszego.

Jednak muszę przyznać, że w miarę fajne.
ToP Leader