Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Originally Posted by Sharickkou View Post
ona wygląda jakby się śmiała

Profesjonalizm dawnego kina :].

Originally Posted by McKiller12 View Post
Heh racja xDD.
-----
LUDZIE!!! Wywalili mnie i lolmana101 z [PsY] . Za to, że mało tam pisałem. A prawda jest taka, że oni tam ciągle po hiszpańsku piszą. -.- Jak ja, więc miałem tam pisać -.- . Lolman101 poszedł spróbować w Icofie a ja znowu do Pure. ;)

hahaha, a was zapraszali.
Bez urazy, ale oni są niedojebani. W ogóle jak czasem ich DSC śledzę, oni nawet na pytanie nie potrafią odpowiedzieć czy też dodać nowego membera do listy ;0
I lubią pisać dużo postów.

"-Coś tam coś tam
-ale ja jestem co-leaderem
-ja o tym wiem"

A nie mówiłem? Co prawda nie dosłownie, ale nawiązałem do tego.

A ty kolego chyba żartujesz : P . Co prawda można mieć i taką parodię na logo, ale pamiętaj, że trzeba wtedy bannery inne.
Last edited by MrNorbert; Jul 22, 2011 at 07:19 PM.
ToP Leader
Originally Posted by McKiller12 View Post
Heh racja xDD.
-----
LUDZIE!!! Wywalili mnie i lolmana101 z [PsY] . Za to, że mało tam pisałem. A prawda jest taka, że oni tam ciągle po hiszpańsku piszą. -.- Jak ja, więc miałem tam pisać -.- . Lolman101 poszedł spróbować w Icofie a ja znowu do Pure. ;)

ICoF to całkiem niegłupi wybór, ale jakbym miał wybierać między Pure, a ToP, to nie miałbym się nad czym zastanawiać. Skoro nie jesteś w stanie pisać po angielsku wystarczająco często, to pisz po polsku, u nas wyrabiasz normę z nadwiązką
Originally Posted by MrNorbert View Post
ta pewnie, że ma. Czy ty wiesz ile się nad tym napracowałem?! Przecież to wspaniała praca, czego ty ode mnie chcesz?! :P

PS - Mam nadzieję iż nikt tego na serio nie wziął : ]

No pewnie, że nie, tak tylko chciałem cokolwiek napisać żeby pchnąć nas na jakikolwiek temat, bo jakiś się troche zastój chwilowy robił(wiem że debilnie to zdanie brzmi i nie ma nic wspólnego ze składnią, ale nie wiem jak inaczej przekazać jego sens)
Co prawda to prawda, sam zaglądałem tutaj i cicho sza. Niby powinienem coś napisać, ale głupio wszystko samemu tak to czekałem na kogoś chętnego :].

*Miroke awansuje na co-leadera, gdyż niestety pizdowi pewnie coś się przytrafiło ;[ (albo zapomniał o komputerach )
ToP Leader
Po pierwsze ja chcę się uczyć po angielsku, więc sory ale na razie wybieram klany zagraniczne. Mogą być nawet takie jak [PsY], gdzie piszą po hiszpańsku i angielsku. Ale wecie co jest najśmieszniejsze? Jednak jestem w [PsY]!! xDDDDDD
|Engima|Art|Manga|Anime|
Niech ci będzie, nikogo na siłę nie bierzemy : D. Ale uwierz, takie gry [i fora] dobre do nauki nie są, w 70% jak nie więcej gramatyka leży.
ToP Leader
Lepiej już jakaś nauka niż żadna. Wierz mi.
Last edited by Ozzy; Jul 23, 2011 at 10:57 AM.
|Engima|Art|Manga|Anime|
Originally Posted by McKiller12 View Post
Lepiej już jakaś nauka niż żadna. Wież mi.

XD Wieże ci [wybudują]. Ale skoro tak uważasz to szerokiej drogi, w sumie sam się trochę poduczyłem tutaj, ale na gramatykę zwracam uwagę [choć trż czasem błedy popełniam].
ToP Leader