Toribash
widzę to, czego nie widzą inni. słyszę to, czego nie słyszą inni. czuję obecność tego, czego nie czują inni. nie potrafię sobie z tym poradzić. to mroczne uczucie towarzyszy mi od zawsze, nie mogę się od niego uwolnić. przenikający chłód wypełnia me ciało, gnębi moją duszę i sprawia, że każdego dnia myślę o śmierci.

ololo, co mu się stało?
Originally Posted by RootQe View Post
widzę to, czego nie widzą inni. słyszę to, czego nie słyszą inni. czuję obecność tego, czego nie czują inni. nie potrafię sobie z tym poradzić. to mroczne uczucie towarzyszy mi od zawsze, nie mogę się od niego uwolnić. przenikający chłód wypełnia me ciało, gnębi moją duszę i sprawia, że każdego dnia myślę o śmierci.

ololo, co mu się stało?

Aluzja do filmu Szósty zmysł?
----------------
A takie ciekawe pytanko mam: Czy jesteście zdolni do grania w grę, w której kieruje się WSAD'em, a biegnie przytrzymując prawy Ctrl? Oczywiście mając do dyspozycji wyłącznie lewą rękę, bo prawa spoczywa na myszce
Jeśli nie potraficie sobie tego wyobrazić to zapraszam do przejścia gry Resident Evil 4 z modem na myszkę- może i straszne nie jest, ale nic innego nie zapewnia takiej gimnastyki lewej dłoni
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...