Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

W końcu jestem Co-Leaderem dbam o swoje owieczki . Dobra od dziś jest odliczane te 8dni chyba każdy przeczytał tego posta (21.07.2011)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Originally Posted by MrNorbert View Post
Yea, it was our first name and we won't forget it. It just gave us a less chance to get offical because of gramatic mistake. Well, this clan is made for Polish players whose don't speak english good.

--------

#PL

Skoro Gaziu wyszedłeś z taką inicjatywą to może i nawet sam spróbuje 8 dni to dużo czasu.

#Miroke - możliwe, nie oglądałem RE3 [tylko 2 pierwsze czesci z czego druga od polowy ]. To moja czysta fantazja, ale jeśli chcecie nową czy coś to możemy się zawsze zainspirować.

Nie nie, ta historia jest spoko, tak tylko byłem ciekaw, czy inspirowałeś się RE3. Też chętnie bym się pobawił z logiem, ale na netbooku bez myszki mam troche ograniczone pole manewru, więc zostawiam to wam
Musi być ponad 3 osoby jak na razie są 3
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nom , historii zmieniać nie trzeba , jest dobra. Co do loga to też miałem zamiar coś stworzyć ale zapału mi starczyło na jakieś 2 minuty i się poddałem
Historia jest , bannery są , jeszcze logo i będzie można spróbować aplikować o oficjalny status

A co do konkursu na najlepsze logo to ja nie wezmę w nim udziału , bo jakoś nie mam pomysłu jak mogło by to wyglądać.
ta pewnie, że ma. Czy ty wiesz ile się nad tym napracowałem?! Przecież to wspaniała praca, czego ty ode mnie chcesz?! :P

PS - Mam nadzieję iż nikt tego na serio nie wziął : ]
ToP Leader
Heh racja xDD.
-----
LUDZIE!!! Wywalili mnie i lolmana101 z [PsY] . Za to, że mało tam pisałem. A prawda jest taka, że oni tam ciągle po hiszpańsku piszą. -.- Jak ja, więc miałem tam pisać -.- . Lolman101 poszedł spróbować w Icofie a ja znowu do Pure. ;)
Last edited by Ozzy; Jul 22, 2011 at 06:37 PM. Reason: <24 hour edit/bump
|Engima|Art|Manga|Anime|