Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Norbert, musisz zrobić drobną poprawkę w donations, bo wysłałem kamilowi 4400 zanim powstał InEpBank, więc w sumie wpłaciłem 7883, a on 12643
-----------------------------------------
Jakoś nie mogę się doszukać spoilera members
Last edited by Miroke; Jul 20, 2011 at 07:34 PM.
Ok, dzięki za informację. Nie wiedziałem o tym, zaraz poprawię.

-----------------------------------

Poprawione, ten badziew "bądź jak oficjalny za 10K" mnie denerwuje, co niektórzy rzucili się do tego jak zwierzęta. My złożymy podanie i po LUDZKU zdobędziemy tag przed nickiem.
Last edited by MrNorbert; Jul 19, 2011 at 09:42 PM.
ToP Leader
Ej a mogę też spróbować zrobić logo. Postaram się w stylu bannerów wykonanych przez skocika. Oboje zrobimy i po porstu wybierzecie jedną z prac. Pewnie skocika bo on dłużej ode mnie robi na gimpie i jest bardziej doświadczony. Ale i tak chcę spróbować . Temat "Militaria" .
-----
Ludzie. Żyjecie tam? Skocik napisał, że czekał pięć godzin na odpowiedź i jej nie dostał tera i ja już pięć godzin czekam na jakiegoś posta od was :P Pomarli nagle wszyscy czy co...
Last edited by Ozzy; Jul 20, 2011 at 05:39 PM. Reason: <24 hour edit/bump
|Engima|Art|Manga|Anime|
Wakacje są przecież ; p. I nie tylko ja tu jestem, daję szanse innym. Wg. mnie nie powinny to być militaria, a raczej "wojna", "walka" albo nawet jakiś napis. Wszystko schludne, ale zarazem ekstrawaganckie. Miejcie własne pomysły i zamieszczajcie . I proszę pamiętać - nie time tylko timeS!
ToP Leader
Ja myślałem o szabli z wygrawerowaną nazwą klanu, ale jakoś tak epokowo do tego czołgu w banerach nie pasi
----------------------------------------
Nie wiem czemu, ale nasza nowa historia cholernie przypomina mi fabułę trzeciej części filmowego Resident Evil
Last edited by Miroke; Jul 20, 2011 at 08:22 PM.
Dobra oglaszam konkurs na najladniejsza i najbardziej pomyslowe logo klanu top . Na wykonanie macie 8 dni to chyba wystarczy. Wygra to 1k tc chyba ze znajdzie się ponad trzech kandydatów tonza 2 miejsce jest juryo dq . Zwycięzca zostanie ogłoszony po odliczeniu wszystkich głosów. Dziękuje
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Originally Posted by BlackDemon View Post
Guys why the sudden name change? IN-EP is still the better name in my opinion

Yea, it was our first name and we won't forget it. It just gave us a less chance to get offical because of gramatic mistake. Well, this clan is made for Polish players whose don't speak english good.

--------

#PL

Skoro Gaziu wyszedłeś z taką inicjatywą to może i nawet sam spróbuje 8 dni to dużo czasu.

#Miroke - możliwe, nie oglądałem RE3 [tylko 2 pierwsze czesci z czego druga od polowy ]. To moja czysta fantazja, ale jeśli chcecie nową czy coś to możemy się zawsze zainspirować.
ToP Leader