Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

[ToP]Times of Panic
Haha, z tym psem to pod parodię podchodzi Ale efekt czołgu genialny!

I nie foty a fote, jedną. Inne klany takie coś mają, kto chce to daje i już. Ale z tym do oficjela.

Skocik - jak dla mnie to możesz już robić pozostałe bannery ;] pozniej mi przeslesz najlepiej spakowane na speedyshare albo juz na jakims hostingu to tylko linki powklejam do DSC. Nową historię trzeba napisać - robimy coś o wojnie czy katakliźmie ogólnoświatowym?


Jako, że to koniec wcześniejszego i początek następnego rozdziału, mam kontynuację historii [napisałem w 15 minut, sry]. nie jest tak bogata w słownictwo jak made by pizdu, ale oddaje to co chcemy osiągnąć i to co działo się z naszym klanem. Zachęcam to dawania pomysłów i pisania o błędach wszelkiego typu.


A few months later everything seemed stabilized and under control. But our team became weak. Some fighters lost, other died or deserted. Almost all of recruits had not enough determination to defeat their enemies so they couldn't join First Division.

One day, one quietly day a terrible thing happened - zombies [powiedzcie co chcecie ] arrived! We were close to death but our mindset gave us a chance to escape. Our arrogance and confident let to beat us.
Now, we are looking for remainder persons which are still alive and ready to war, ready to living in [at?] the Times Of Panic!

PS Jednak trzeba nowe DSC ;/ Mianowicie - ni da się zmienić nazwy tematu. Musimy się administracji zapytać.
Last edited by MrNorbert; Jul 18, 2011 at 11:11 PM.
ToP Leader
Nazwa zmieniona! Wielebny Fish zajął się tym w trymigi, jeszcze go pytam czy ja [MrNorbert] uzyskam prawo do edycji pierwszego posta żeby nie trzeba było robić ciągłych relogów.Tylko logo i historia [bannery to kwestia czasu], zrobimy rekrutacje na toplu i wiecie co dalej :]

Ed: jednak się nie da, ale ważne że nazwa nowa!
A few months later everything seemed to be stabilized and under control. However ( nie zaczynaj zdania od but ) our team became weak. Some fighters lost ( stracili co? przegrali walki, stracili ducha? ) their spirit , other died or deserted. Almost all of recruits had not enough determination to defeat their enemies so they couldn't join First Division.

One day, one quietly day a terrible thing happened - zombies [powiedzcie co chcecie ] arrived! We were close to death but our mindset ( że co proszę? ) gave us a chance to escape. Our arrogance and confident ( a co ma do tego konfident? self-confidence ) let them to beat us. ( Uh, logika się tu kłania, zwialiśmy ale nas pokonali? wiem o co chodziło ale to za cholere nie brzmi tak jak chciałeś. Te dwa zdania do większej przeróbki. )
Now, we are looking for those who are still alive and ready to fight, ready to live ( jakie kurfa lifingggggg ) in the Times of Panic! ( skąd żeś wziął remainder, z tranlatora? )


D:
retired
arogancja- zuchwała pewność siebie połączona z lekceważeniem innych

pewność sebie to tak ale macie już self-confidence co do tego ma lekceważenie innych?
ja bym to już zmienił na wole walki, wiare etc.
taki mały szczegół.

i zobaczcie ten temat:
http://forum.toribash.com/showthread.php?t=288489
Last edited by Scorpio; Jul 19, 2011 at 01:38 PM.
Originally Posted by Powas View Post
A few months later everything seemed to be stabilized and under control. However ( nie zaczynaj zdania od but ) our team became weak. Some fighters lost ( stracili co? przegrali walki, stracili ducha? ) their spirit , other died or deserted. Almost all of recruits had not enough determination to defeat their enemies so they couldn't join First Division.

One day, one quietly day a terrible thing happened - zombies [powiedzcie co chcecie ] arrived! We were close to death but our mindset ( że co proszę? ) gave us a chance to escape. Our arrogance and confident ( a co ma do tego konfident? self-confidence ) let them to beat us. ( Uh, logika się tu kłania, zwialiśmy ale nas pokonali? wiem o co chodziło ale to za cholere nie brzmi tak jak chciałeś. Te dwa zdania do większej przeróbki. )
Now, we are looking for those who are still alive and ready to fight, ready to live ( jakie kurfa lifingggggg ) in the Times of Panic! ( skąd żeś wziął remainder, z tranlatora? )


D:

Dzięki, lost to było w sensie zgubili się, poszli i nie wrócili.

Mindset - sposób myślenia

remainder ze słownika oxfordu, ale źle dobrałem do kontekstu zdania.

Confident nie znaczy konfident a pewność siebie, pewnie coś przekręciłem.

BTW - dostałem paczkę od Skocika, jeżeli ktoś ma pomysł na lepsze logo to pisać/robić. Historyje za parę minut spróbuję poprawić.


Originally Posted by Scorpio000 View Post
arogancja- zuchwała pewność siebie połączona z lekceważeniem innych

pewność sebie to tak ale macie już self-confidence co do tego ma lekceważenie innych?
ja bym to już zmienił na wole walki, wiare etc.
taki mały szczegół.

i zobaczcie ten temat:
http://forum.toribash.com/showthread.php?t=288489

No, lekceważenie wroga i pewność, że nie jest w stanie nam zagrozić.

A ten temat za przeproszeniem "jebie", jak mamy coś osiągnąć to nie za kasę.

Edit:

Pewnie coś jeszcze będzie do poprawy, tu po małych przeróbkach.

Historia



NEWS:

* Są wgrane nowe bannery made by skocik, jednak czekam na nowe logo.
* Poprawiłem kolumnę Donations, teraz wszystko jest zgodne z prawdą
[nie wiem skąd kamil wymyślił tamto co było ; 0]
* Drobne poprawki i dopiski.
* Zgodnie z wcześniejszym pomysłem - proszę mi wysłać swoje numery telefonów [żaden przymus, ale będzie lepszy kontakt, a nie każdy siedzi przy kompie codziennie]. Nikomu ich nie podam i w ciągu godziny dam odpowiedź esemesem.
Last edited by MrNorbert; Jul 21, 2011 at 04:08 PM.
ToP Leader
Noo , w końcu nowe bannery , dziwnie się czułem gdy widziałem te z IN-EPu mimo iż nazwę zmieniliśmy Historia jak na moje jest bardzo dobra.