Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Jak coś ja teraz 2 dni klawiatury nie miałem , spsuła się , a dopiero teraz uzyskałem potrzebne fundusze do zakupienia owego sprzętu(nawiasem mówiąc kiere dziś też dostałem do kompa ) . Gaziu ma racje , sprężać się , nie możemy pozwolić by był to koniec IN-EPu.
Widze, że zaczynają się problemy. Życzę wam, żebyście nie skończyli tak jak SODA.
Pozdro ;).
|Engima|Art|Manga|Anime|
Nie skończymy jak SODA, spamowanie zrobiło te 100 - 150 stron xD.

Ralesa nawet nie dodałem, zero aktywności tutaj. I to nie przez to, że pizda nie ma. W aktywności liczmy siebie jako jednostki. Trewnek ma "wakacje" od kompa, ale napisał mi o tym to go nie wywalam. Generalnie to czekam aż Kamil dokończy te bannery i składamy o official, zawsze jest jakaś szansa...

A może ktoś z was ma talent i zrobi nowe bannery?
Last edited by MrNorbert; Jul 8, 2011 at 04:18 PM.
ToP Leader
ale co tu teraz zrobic z aktywnych jesteśmy Ja Norbert i Skocik w 3 nie pociągniemy klanu
-----
A srry i Miroke
Last edited by Gaziu; Jul 8, 2011 at 04:18 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Moment, odpowiedzcie co do tych bannerów. Znosimy znajomość angielskiego? W sumie zbyt surowa chyba ta rekrutacja, a to generalnie miał być klan dla polaków. Jeżeli jesteście za to pisać i dam ogłoszenie na toplu...

I zmieniamy nazwę na inną, ta jest niepoprawna gramatycznie i z pewnością zmniejsza szanse na official.

Co powiecie na Panic Time, ew. możemy poprawić naszą nazwę na Infinitely epic.
Last edited by MrNorbert; Jul 8, 2011 at 04:29 PM.
ToP Leader
Ja bym proponował coś polskiego znów się cofam do tego PRL we dług mnie to jest świetne
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
To jak w końcu ? zmieniacie tylko nazwę czy łączycie się z innym klanem ? ja napisałem podanie do tego klanu głównie dlatego , że jest tylko dla Polaków i piszę się tutaj po Polsku.
Co do znoszenia znajomości języka ang. to jestem na nie , w końcu trzeba się komunikować z resztą świata toribashiańskiego.
Akurat na ten temat nie mam zdania, podstawy każdy powinien znać, ale nie sądzę, żeby wszyscy umieli się wysłowić na każdy temat. PRL jakoś źle mi się kojarzy, za to Panic Time jest jak najbardziej w porządku
nie chce kojarzyc toribash z polityka wszedzie ta polityka i ci poslowie i ministronie aaaaaaa sz zara zygne wole panic time to w tlumaczeniu na polski czas paniki? xd