Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Jeszcze 2 dni czekam, za dwa dni składamy podania. Tylko KOMPLETNE! Żebyśmy nie musieli się za siebie wstydzić .
ToP Leader
Ale nie uważasz, że bez sensu jest składanie podań do klanu, który powstaje wlaśnie z naszej inicjatywy? A jak mnie nie przyjmą to co, oddacie moja kase na oficjalizacje IN-EPu, skoro się rozpadł?
Jeszcze czas, nic nie jest na pewno i nie mówię, że koniecznie musimy tam iść. Zwróćcie uwagę, że RN miał się odrodzić a dalej jest na statusie dead... Nie tak to sobie wyobrażałem.

EDIT: Wkrótce prawdopodobnie aplikujemy o official, ale jako officialny klan będziemy przyjmować graczy każdej narodowości.

PS Nareszcie dostałem hasło kamila więc nowe DSC już raczej nie będzie potrzebne
Last edited by MrNorbert; Jul 7, 2011 at 10:24 PM.
ToP Leader
Sorki za moją nie aktywność ale mi sie komp zjebał dobrze że wujek przyjechał to mi go wyszykował jeszcze raz przepraszam
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
aaaaaaa ja w pon zakupuje nowy sprzecior nudzi mi sie nikt na forum nie pisze slyszalem ze rn sie rozpada ooooo
Właśnie RN się rozpadało, ale teraz powraca do gry. To raczej my się kończymy, ale wszystko ma swój koniec . Generalnie to dzięki za to, że zostaliście w klanie. Mimo pieprzenia na temat spamu panowała tu naprawdę miła atmosfera i cieszę się, że mogłem was poznać. Co nie znaczy, że to już koniec ; p
ToP Leader
Kurwa co jest że Pizdu nie ma to od razu spada nasza aktwność sprężać dupy i jedziemy dalej dokończymy dzieło Kamila on takiego czegoś sobie nie wyobrażał.
Tak w ogóle to co jest z np Trewnekiem(on był bardzo aktywny) Rales tak samo chyba został przyjęty do nas co jest z nimi wszystkimi
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010