Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Trololo, smiechowy bylby ten merge: Porzadek, naduzywanie emotek i znajomosc jednego jezyka, a tag takiego klanu bedzie RNINEPSODA ;p
Mi sie szczerze podoba ten pomysl, ale bez angielskiego to ani rusz.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Mi to i tak osobiście wisi będę szedł gdzie reszta więc nie wyrażę swego zdania jestem na TAK i na NIE
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ja jestem na tak , pomysł dobry. Lecz jak Miroke zauważył Kamil robił tylko i wyłącznie polski clan. Nie będzie to "zaburzenie" jego wizji clanu ? I tak og. to foxxey skończył z toribashem więc nie wiem jak to z tą Sodą będzie.
A zapomniałem wam powiedzieć kamil juz nie gra w TB lecz od czasu do czasu będzie wpadał i dawał TC na klan
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
zalozyl klan i teraz nawet bez powiadomienia przestal grac w tb i opuscil to co stworzyl :/ powiem tyle ........
No to ludzie, nad czym się zastanawiać. Wciąż przypominam, że aktywność już drastycznie poszła w dół! Chcieliśmy zrobić wyłącznie polski klan, ale nie ma do tego wielu odpowiednich ludzi. Entuzjazm opada i chęć pisania też niższa. Jak już osiągniemy status officiala to zrobimy polski temat offtopu dla tych, którzy nie chcą/potrafią pisać po angielsku i po kłopocie. Jeszcze tylko na Pizda poczekam ze 3 dni, kasa nasego banku na razie stoi nie naruszona, a w razie przejścia do RN dajemy kasę do tamtego banku.

Prawda, miałbyć to Polski klan, ale poza nami - jak widzicie - nie ma osób które by go potrzebowały, ich strata.

Edit:

Po przeczytaniu posta skocika - o to chodzi, nawet założyciel zostawił klan, to dlaczego mielibyśmy to kontynuować skoro ma to coraz mniejszy sens. wszystko stanęło w miejscu, nie robimy eventów ani nic.

I jedno pytanie:

A co by było gdybym i ja odszedł? [Nie że uważam się za kogoś lepszego ;p]
ToP Leader
ja bym tez odszedl i i mysle ze cala reszta zrobila by to samo

a tu mam takiego bajera
wlaczcie np wp.pl
potem tam gdzie mieliscie wpisane to www.wp.pl i tak dalej
wpisujecie to
javascript: document.body.contentEditable = 'true'; document.designMode = 'on'; void 0
i klikacie enter
i mozecie zmieniac wszystkie napisy
fajne nie? xd
Originally Posted by MrNorbert View Post
No to ludzie, nad czym się zastanawiać. Wciąż przypominam, że aktywność już drastycznie poszła w dół! Chcieliśmy zrobić wyłącznie polski klan, ale nie ma do tego wielu odpowiednich ludzi. Entuzjazm opada i chęć pisania też niższa. Jak już osiągniemy status officiala to zrobimy polski temat offtopu dla tych, którzy nie chcą/potrafią pisać po angielsku i po kłopocie. Jeszcze tylko na Pizda poczekam ze 3 dni, kasa nasego banku na razie stoi nie naruszona, a w razie przejścia do RN dajemy kasę do tamtego banku.

Prawda, miałbyć to Polski klan, ale poza nami - jak widzicie - nie ma osób które by go potrzebowały, ich strata.

Edit:

Po przeczytaniu posta skocika - o to chodzi, nawet założyciel zostawił klan, to dlaczego mielibyśmy to kontynuować skoro ma to coraz mniejszy sens. wszystko stanęło w miejscu, nie robimy eventów ani nic.

I jedno pytanie:

A co by było gdybym i ja odszedł? [Nie że uważam się za kogoś lepszego ;p]

Skoro tak sprawe przedstawiasz, to ja sie zgadzam
No skoro nawet założyciel nas opuścił to chyba można "przebudować" clan ... mógł chociaż nas powiadomić że skończył z Tb. A takie zapytanko : z RN wszystko już załatwione że tak piszesz , czy to tylko plany narazie ? No gdybyś odszedł myślę że clan w niedługim czasie by się rozpadł , przynajmniej wg mnie.
Uzgadniam od ponad tygodnia, jednak sam nie chcę podejmować decyzji i robię to z innymi co-leaderami. Z gaziem pisałem i nie ma nic przeciwko tylko problem z komunikacją może być : P. No i czekam na głos pizda, jeszcze 2-3 dni.
ToP Leader