Toribash
A możesz to jakoś uszczegółowić?
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Jak się nie ma co się lubi, trzeba lubić, co się ma Ja mam jeszcze tydzień wolnego, ale z drugiej strony nie za fajnie było patrzeć na wasze rozweselone feriami mordki, gdy ja dalej zapierniczałem po kolana w śniegu do tego piekła na ziemi, jakim jest gimnazjum
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
HAHAHAHAAAAAAAAA

A JA JESZCZE TYDZIEŃ PICIA

Powas naprawdę ubolewam strasznie że my jeszcze młodsi i wgl i jak będe w Twoim wieku i pójdę na studia też będe się wywyższał swoją "starością" i doświadczeniem życiowym na gówniarzach, przy każdej możliwej okazji. \../
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Trewnek View Post
HAHAHAHAAAAAAAAA

A JA JESZCZE TYDZIEŃ PICIA

Powas naprawdę ubolewam strasznie że my jeszcze młodsi i wgl i jak będe w Twoim wieku i pójdę na studia też będe się wywyższał swoją "starością" i doświadczeniem życiowym na gówniarzach, przy każdej możliwej okazji. \../

Nie dodałeś jeszcze, że według jego słów to my jesteśmy nerdami, a to on napierdziela w grę, gdzie średni wiek gracza raczej nie przekracza 16 lat... Pożałowania godny człowiek
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Po pierwsze primo, komentarz był do tego że się przejmujecie swoimi sprawdzianami jak by było czym, płacz i ból bo trzeba do szkoły wracać. Jasne, czemu nie no ale bez przesady. Norbi zareagował normalnie, a tu bah, znowu ktoś nakręca flame war.
Po drugie primo, rzadko kiedy coś u was napiszę, jakoś nie widzę swoich postów z 'wywyższaniem się' przy każdej dyskusji, pod każdym postem także argument lekko nie trafiony.
Po trzecie primo, Miroke to już całkowity komentarz z księżyca stworzył. ''Według jego słów", jakich moich słów się pytam, bo takich nie widzę? Co do 'napierdzielania' w grę ze średnią wieku 16 lat - robię co chcę i nikomu nic do tego, czy ktoś gra w toribasha, w tibię czy my little pony online, mało mnie to obchodzi i tak samo powinno Ciebie. Statystycznie to przeciętny polak ma pół psa i 3/4 kota, także opieranie się na jakichkolwiek średnich ( w dodatku wyimaginowanych ) mija się z celem. Wierz mi, jest sporo graczy w Toribashu którzy mogliby być twoim ojcem, a w przypadku niektórych pewnie nawet i dziadkiem ( żeby nie być gołosłownym - przykład 1handclapa, 39 lat na karku. Na dziadka jeszcze trochę za mało ale na ojca w sam raz ).
Co do 'pożałowania', po ucz się, popracuj trochę na etacie ( a jakże, takie doświadczenia też mam za sobą ), dostań się na studia, przeżyj trochę życia ( ot, pozwiedzaj trochę sam czy coś - chlanie w weekendy z kolegami to nie poznawanie życia ) i wtedy, oparty na bagażu doświadczeń, zapytaj sam siebie czy mnie żałujesz ( oh tak, tutaj możecie mnie hejcić - wywyższam się 'starością' ).
retired