Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Czyli z clanvidem mam jeszcze poczekać około miesiąc, tak? Mogę poczekać tylko proszę o wysyłanie repków. Tak dla waszej informacji to ja pokazuje zazwyczaj wszystkie dmsy w repku. Ewentualnie jeżeli po dmkach są jakieś fajne ruchy bądź fajna poza czy nawet jak ja to czasem robie self decap xp to końcówkę też pokażę
Ej Adam a mam ci też dać te repki co mam na swoim vidzie czy też nie?
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Odbiegajac od tematu: zrobilem male podsumowanie. Wynikiem chyba bedzie redukcja membersow (a przynajmniej powinna byc).
Tym razem wzialem pod lupe statystyki: Liczba postow.
Najwiecej postow maja: ja (464), Norbert (352), kamil (316), Gaziu (279) i Trewnek (131). Pozniej zaczyna sie dno. Evildog ma wiecej postow jako gosc (124), niz miroke (93) i kolega (98! WTF!? Ty byles z nami od poczatku? (Nie tlumacz sie netem, tez czasem strona mi sie po 2-3 minuty laduje)).
Jomoko tez nie jest nowym membersem, a ma mniej postow niz chokaro (sic!): 12 vs 36.
To co? Zmniejszamy liczbe czlonkow, czy zwiekszamy aktywnosc?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
wszyscy na wakacjach czy co ze nikt przez 10h nic nie napisal

pizdu ja mam 242 ^^ wszystkie napisane w tym temacie
Name:Kamil Malik
Age:15
Favorite mods: wushufixed judo parkour
Do you have any Art/Video making skills?: I do not have special skills I medium fighter and good parkour man
What can you offer us?: medium fight
Why do you want to join?:I think that is a polish and cool clan
How often do you play toribash? [1-7 days in week]: + - every day

jak co to ja polak...
A czy ty wiesz gdzie składamy podania? Złóż w recruitment center...

A trewnek mi na gg pisał, że ma problemy z netem i nie może mu się żadna strona wczytać.

Jomoko zostaje wyrzucony. Jak już wcześniej pisałem. Pizdu, kiedy robimy te nowe DSC albo to coś "innego"? Kamil już chyba do usranej śmierci mi nie da passów do konta bo go nie ma.
ToP Leader
Spoko, na przyszłość najpierw czytaj pierwszą stronę tematu : D. Wakacje Panowie to nie każdy ma ochotę siedzieć w domu przed kompem. Czekam na kolejny krok od was, na razie ja czekam.
ToP Leader
Co do Norbiego i Kamila jest takie magiczne cos jak.. uwaga... przypomnienie mailem (tadam)!
Btw, co do Maxiolda, nie bede chamski co do cb bo niektorzy wiedza o jamie terroru i jej tresci. Ale jak mowilem: chamski nie bede.
Gdybym mogl glosowac to bylbym po stronie apatii.
Btw, eh raz mialem wiecej postow od ciebie i kamila tutaj (omg!)

EDIT: Zapomnialem dodac, dostalem sie do OSHI :>
Last edited by Vedius; Jun 27, 2011 at 08:06 PM.
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Japierdole. Tyle w twoją stronę Evil, takiej głupoty nie widziałem od lat.

co z tego, że można przez maila przypomnieć, skoro ja nie znam jego meila i hasła[tadam!].
ToP Leader