Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Myślę, że jak mamy komuś dawać nr. telefonu, to najlepiej pm do Norberta, jak się napisze na forum to mogą być jakieś jaja ze strony anonimowych czytelników, a tak to lider będzie miał do każdego numer i w razie czego sam zadzwoni
Racja, podawanie numeru tutaj to glupota. I zrobimy dsc ogolne do spraw klanowych. Ja zrobie "external forum" i link bedzie tylko via pm. Postaram sie tez (jak serwer hostingujacy pozwoli) umozliwic rejestracje tylko po akceptacji adma lub moda i czytanie po zalogowaniu (prywatne ogolnie).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Przykro mi Miroke, prosiłem kilka razy, a ostatnim postem ogłosiłem co i jak. Otrzymujesz warna. dodaj te replaye jak najszybciej.

Mamy nowe podanie: http://forum.toribash.com/showthread...40#post4066540

Ja jestem na tak, znam Yaha in-game od długiego czasu, a progres zaliczył.
Last edited by MrNorbert; Jun 25, 2011 at 11:53 PM.
ToP Leader
Ja też jestem na tak , jestem otwarty na nowych ludzi . Lecz niestety jego podanie łamie zasadę nr. 1... nie wiem , decydujcie. Ja jestem na tak.
Ja jestem w połowie na TAK gdyż nie podał replayów albo poda repy albo go testujemy na miejscu
A tak w ogóle nie powinniśmy naszych opini pisać na tej stronie http://forum.toribash.com/showthread...40#post4066540
Last edited by Gaziu; Jun 26, 2011 at 09:46 AM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Originally Posted by MrNorbert View Post
Przykro mi Miroke, prosiłem kilka razy, a ostatnim postem ogłosiłem co i jak. Otrzymujesz warna. dodaj te replaye jak najszybciej.

Mamy nowe podanie: http://forum.toribash.com/showthread...40#post4066540

Ja jestem na tak, znam Yaha in-game od długiego czasu, a progres zaliczył.

Ok, co do warna się nie mogę nie zgodzić, że nie zasłużyłem, ale ja naprawdę nie robię żadnych ciekawych akrobacji ani widowiskowych walk, najlepiej będzie, jeśli nie wystąpię w clan vidzie, bo moje replaye (których nie mam w ogóle) mogą go co najwyżej spaprać. To mogę już pisać posty bez wysyłania tych replayów?
Miroke, rob te repki. Jakies decapy, splity, madmany itp. Latwe to, do zrobienia w 5 minut (no, moze madman zejdzie dluzej), ale i tak nie bedzie pokazywany caly repek, wiec do roboty.
Aplikacje yaha odrzucilem, lamala zasady. Mielismy robic ostra selekcje, wiec robimy. Ja bede pierwszym filtrem, a jak aplikacja bedzie kompletna, to wszyscy glosuja. I po przyjeciu jest tygodniowy okres probny (aktywnosc itp.) co wy na to?
Norbert, jesli go znasz, to wydaje mi sie, ze nie masz aktualnie prawa glosu (bo bedziesz subiektywny).
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Spoko, masz w sumie rację. Napiszę mu żeby zrobił replaye. Carrack mi wysłał już swoje, więc pisanie postów ma "odblokowane".
ToP Leader