Endurance Onslaught 6.0
Fuck your shit, Jim.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
that was soo funny,I am also going to get terraria , from what i saw in gaming chat , it seems cool
im good at league
i barely ever check this forum anymore, to reach me go to my twitter
It's great, nigga.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
racist im going to report you hew hew
on the other hand , you can get banned for that
im good at league
i barely ever check this forum anymore, to reach me go to my twitter
Originally Posted by Kat View Post
racist im going to report you hew hew
on the other hand , you can get banned for that

I don't think he gives a shit considering WHO HE IS.

Get your lore right.
Troll line.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
I am sorry sir I didn't know what i said please have mercy sir i didn't know you are that guy seriously i don't want to die
im good at league
i barely ever check this forum anymore, to reach me go to my twitter
I got banned 5-6 times here. Over a dozen times on the Regnum Online forums (17 in total, I believe). Thrice on Dollwizard. Twice on rollspel.nu (although one there was just a joke with me and an admin).

I've lead a bored life.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
Originally Posted by Kat View Post
I am sorry sir I didn't know what i said please have mercy sir i didn't know you are that guy seriously i don't want to die

You better be.

-Throws cape over shoulder-