Toribash
Bo pierwsze primo, to był testowy kawałek i tak krótko, bo nie wiedziałem jak i czy się nagra. A po drugie primo jeśli chodzi o don't cry, to tylko ten riff umiem, bo zerknąłem w taby chwilę przed nagraniem.
A jak ocenka nagrania i treści wypada?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
No już, wysyłać. Mam powtórkę Dredy oraz starą (powtórkę xD) ichigio, jutro już nie przyjmuję więc jak ktoś chce walczyć to ma termin do północy. Niestety dopiero w sobotę rano będę mógł wejścć na kompa i wtedy będzie zwycięzca bądź zwycięzcy. Soreu Pizdu Kocimienta Chicken czekam, a ichigio tobie wolę poprawić czas o tę flagę na przedostatniej platformie i będzie gut ;)
Virus Detected
A więc
Ichigio21 repek został wyczyszczony razem z tematem [Virus] Event #2 nie zapisałem go ale jak możesz to daj
Soreu nie ma
Chickenxpl nie ma
Kocimienta przez 1108 klatek
Pizdu przez 1011 klatek
Dredy przez 1009 klatek


Mój komentarz jest taki:
Wszyscy (wasza trójka) byliście podobni i mieliście prawie takie same wyniki
Kocimienta biegłeś ruchem jednostajnym (tak jak Dredy), chyba najładniej ze wszystkich, ale zwolniłeś na końcówce,

Pizdu pierwszy raz widzę taki sposób biegania parkoura (chodzi mi o to łapanie i wyskakiwanie) i to daje tobie plus (szczególnie ostatni skok)

Dredy ku mojemu zdziwieniu, mimo że coś tam powiedziałeś, że się nauczyłeś biegać - bardzo dobrze ci poszło, jakby się przyjrzeć to nie był to skomplikowany parkour ale skuteczny

Ostatnie dwa słowa: Trochę okrutne jest wysyłanie zwycięzcy nagrody i patrzenie na różnicę 3 klatek, i to by sprawiło, że te eventy (jak powiedział Pizdu) to tylko wyścig po forsę. By się tak nie stało chciałbym pogratulować wszystkim za wytrwanie i wybaczenie mi (tamtego) błędu. By wszyscy byli szczęśliwi, otrzymali mini upominek i zakończyli ten konkurs z uśmiechem na ustach - Chciałbym wręczyć (z 10000 Tori Kredytów)
3k Dredowi (nie wiem czy dobrze wymawiam xP)
3k Pizdowi (to samo)
2k Kocimientowi
i 2k Ichigiowi21

Jednak tego nie zrobię, prześpię się pomyślę czy taka decyzja jest sprawiedliwa i (mam nadzieję) przeczytam wasze komentarze co do repków i mojego komentarza
-----
Jeszcze replaye...

Wiem, że na wszystkich jestem ja, ale chyba zapisałem zanim był koniec i dlatego to się stało. Ale nie szkodzi, wszystko działa
Attached Files
[Top] Event #2 - Dredy.rpl (203.7 KB, 8 views)
[Top] Event #2 - Kocimienta.rpl (285.9 KB, 8 views)
[ToP] Event #2 - Pizdu.rpl (113.1 KB, 9 views)
Last edited by Virus17C; May 3, 2014 at 10:26 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Virus Detected