Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Dobrze, twoja prawda ćwoku, temat zamknięty, niech stracę. Teraz możesz mnie nawet uszami wachlować, ale zostałeś mi w pamięci jako burak, czyli ćwok (i mały plusik za podjęcie intelektualnej dyskusji zamiast rzucania mięsem). Wszystko w temacie.

A tak dłuższy lepszy (najlepiej 5-8 znaków) i taki który coś znaczy, bo pierwsze litery poszczególnych słów są chujowe i zbyt często wykorzystywane. A my chcemy się chyba czymś wyróżniać, prawda?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
hmm a ja proponuje nazwe Bezszelestni gdyż kryjemy sie spokojnie ale jak wyskakujemy to na całość Np. Kłótnia z redemepoint
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
http://forum.toribash.com/showthread.php?t=275080

Panowie, odskakuję od tematu nazwy klanu, ale sądzę, że powinniśmy chociaż spróbować. Są jeszcze trzy dni do końca wysyłania replayów. Ktoś ma ochotę?

-----

Co do nazwy to jak dla mnie zbyt szeleszcząca
ToP Leader
Jak na razie padły tylko 3 sugestie, o 24. Zamykam możliwość podrzucania nazwy klanu.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
dokładnie o 00:01 są tylko posty Typu Bezszelestni "TAK" albo "NIE" bądź jestem ZA ważne aby było wiadomo czy jesteś za czy nie
tych którzy tak nie postąpią OSTRZEŻENIE
Last edited by Gaziu; Jun 21, 2011 at 06:18 PM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Ja mam jeszcze jeden pomysł jeżeli panowie pozwolą: Death Horsemen [DH]
Mam nadzieję, że nazwa się podoba. Jeśli nie, to ja głosuję za szeleszczącą nazwą (jeżeli mogę oczywiście) ;)
best vlad in plat V Kappa
kat <3
A może PRL ? Sugeruje się naszym krajem a i anglik nie będzie miał problemów z wymową... Myślę żeby wymyślać krótkie łatwe do wymowy.