Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Takie propozycje są całkiem-całkiem, ale moim zdaniem jedno krótkie słowo brzmi dużo lepiej. A co do pw, to od razu nasuwa się nazwa innego klanu (ukłon w stronę Powasa). I dwuliterówki są chyba zbyt często stosowane,. Doskonałym przyładem dopasowania tagu do nazwy jest klan Jolly Roger.
-----
W razie gdyby przyszedł wam do głowy nowy pomysł, to edit, żeby nie śmiecić.
Last edited by pizdu; Jun 21, 2011 at 12:41 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Nie musisz mi się kłaniać, zresztą już było polskie PW i SW.

Tak żebyście wymyślili coś nowego to lista polskich które pamiętam:

Officjalne:
PFT
BoD
NRG
GoI

Nieoficjalne:
PIF
P4
PL-BW
KoR
SW
PW

i masa innego syfu która umarła po tygodniu : d

Anyway, nazwa wcale nie musi być jakaś patetyczna czy kojarzyć się z walką ( ot, Sparta ) czy też z patriotyzmem ( polish, poland, pl w nazwie ).

Nazwa musi być chwytliwa i prosta do zapamiętania.
Jakby się ktoś mnie pytał o zdanie to bym poszedł lekko w strone trollingu i zaproponował np. Ujelly

EDIT: Albo pójść po bandzie z czymś typowo polskim np. BIGOS : D
Last edited by Powas; Jun 21, 2011 at 01:00 PM.
retired
BIGOS chwytliwy, przyznam : ]. może pójdźmy w tą stronę i dajmy nazwę Kaszanka.

Ta, KitKat byłby idealny, on jest banalny i brzmi dobrze, za to nie jest tak żenujący jak snickers.
ToP Leader
ale gdybysmy nazywali sie kitkat oznaczalo by to ze mamy przerwe snickers dodal by nam sily zebysmy jechali dalej ^^ a mars mowi sam za siebie srasz dalej niz widzisz mars=sram
Czytajcie pionowo:

Brotherhood
Instead
Government
Or
Speculations

Ale podejdźcie do tego serio. Niech to też coś znaczy dla innych graczy.
Powas, to był ukłon (jednorazowy) przez szacunek dla tego, jaką cw (też dzięki tobie) wyrobiło sobie reputację.
A z polskich klanów był też Quake, ale chyba dosyć krótko.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Dobra mnie nie obchodzi co o mnie myślisz tylko mam do Ciebie jedną prośbę. Nie nazywaj mnie "ćwokiem" dobrze? Łaskawie zrozum, że słowa których użyłem nie miały Cię obrazić, poniżyć czy cokolwiek Ci się stało. W każdym razie do mnie wtedy whisper nie doszedł także sory Cie bardzo. Btw nie kłam, że napisałeś raz na sh bo dobrze wiemy, że napisałeś to wiele razy. Mniejsza z tym.
Trzeba też zadecydować jaki to ma być tag np. typu ESP czy LTD czy coś dłuższego. Warto nad tym pomyśleć ... Najlepiej niech liderzy się wypowiedzą.