Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Nie nic pizdu tak ma i za to go lubimy (hehe).....
A co do Drunken Masters to chyba kiedyś do nich pisałem ale mieli się zastanowić i nie odpisali więc trzeba coś na poziomie do nich napisać dlatego wybrałem ciebie pizdu .
Najlepiej by było jak najszybciej to zrobić na jutro lub pojutrze .
No i trzeba więcej single alliesów zdobyć ...
-----
Nie wiem jeszcze jak ale może proponujcie kumplom z in-game .....
Last edited by kamil303; Jun 20, 2011 at 08:11 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Gaziu, proszę o ostrzeżenie dla pizdu a nie geba.
A ćwokiem dla mnie był, jest i będzie (za privat kurwa).
I clan vid nie ma nic do tego.
-----
Kamil, zawsze możesz na mnie liczyć.
Last edited by pizdu; Jun 20, 2011 at 08:14 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Adam, po prostu mam do ciebie uprzedzenie (pamiętam privat kurwa). Nie twoja wina. Tak po prostu.

Ale w tedy podobno jeździłeś na cały monitorze z komendy /sh tez bym sie wkurwił
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Hee? To ty sie za takie pierdoły obrażasz?! Trzeba mnie nie byl wtedy po calym ekranie na /sh pisac podaj pass... Boże co za klient. "=.=
-----
no gziek ja to chcialem napisac...
Last edited by Aadame; Jun 20, 2011 at 08:19 PM. Reason: <24 hour edit/bump
gaziu nieeeee jestem w klanie tylko czasami nie wiem co napisac ^^

adam gaziu, pizdu/geb nie zaczynajcie klutni prosze was
Geb i pizdu to te same postaci i Skocik przeczytaj co napisałem Norbert przyda ci się . Doceń jego wysiłek
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
prezczytalem i odpowiadam ze jestem w klanie i nie jestem kumplem co nabija posty ^^
to wczesniejsze tez przeczytalem czytam wszystko co piszecie ale nie zawsze wyrazam i nie zawsze bende wyrazac swoje zdanie na dany temat
Originally Posted by Gaziu View Post
Ej jak w końcu z tym Clan Video macie dawać repki chyba że nie chcecie mieć video naszego klanu (Sprężać tyłki)

Jutro wyślę, mam dużo tego.


Originally Posted by Geb View Post
Wystarczy chyba, że spełni wszystkie warunki rekrutacji, są odpowiednio ostre.
Repki do mnie na chomika (kilka stron wcześniej macie hasło), a potem ktoś do tego Ćwoka wyśle paczkę.

I propozycja, która nie wszystkim może się spodobać: co powiecie na zamknięcie tego tematu i założenie nowego, bez spamu i już gotowymi zasadami? Do tego tematu można byłoby tylko link dać w nowym dsc.
Co wy na to?
I moja propozycja członków nowego składu: kamil, norbert, gaziu, trewnek, florcio, skocik, pizdu (tak, od wieczora pizdu. Jednak szkoda tracić dwuletnich znajomości), kolega (kolejność przypadkowa).

Grejt ajdija. Tylko za pozwoleniem, pierwszego posta biorę na siebie, gdyż prawdę mówiąc jestem maniakiem komputerowym i codziennie mam czas ogarnąć to co ktoś tutaj napisze. Wstawianie bannerów itd w zestawie. To nam pomoże "zacząć od nowa", jednak co do długości życia mamy już ten DSC jako dowód.

Tak więc kiedy zakładać new topic? Mogę od zaraz. To tylko kopiuj'n'wklej z tego.
ToP Leader
Gaziu, nie wiem w jaki sposób widziałeś /sh którego używałem. Masz telepatyczne połączenie z ćwokiem, czy jak? Bo z tego co wiem, to najpierw był whisper, a po kiku dałem JEDEN raz na '/sh jaki pass' i tyle.
Ćwoku, nie jestem obrażony, ale tamto pozostawiło mi twój wizerunek jako typowego buraka (tak, to odpowiednie określenie) wykorzystującego przewagę sytuacji (w tym wypadku op. U mnie każdy polak dostaje pass i na ogół vice versa, wyjątek - matematyka, bo jest kretynem). A na razie nie widziałem nic co pomogłoby mi o tobie zmienić zdanie.

Offtop: dl i lp pizdu.
Itemy za około 160k (static ghost jest ekstremalnie rzadkim chujostwem - 35k) i set za 20k (recolor by Skocik - za darmo, ale dałem mu pasy do geba i powiedziałem, że może sobie odebrać sam zapłatę. Nie wziął nic. Zajebisty plus za honorowość.). Może trochę kwota za całość trochę zaniżona, ale wygląda po mojemu fajnie.
-----
Norbert, to poczekaj aż ćwok temat wyczerpie i zamykaj.
Last edited by pizdu; Jun 20, 2011 at 09:40 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!