Toribash
No pewnie,że może być, przecież chibi to poniekąd karykatura mangi, tak jak chciałem
(siostra się ze mną zaczęła sprzeczać jak to napisałem )
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by Miroke View Post
No pewnie,że może być, przecież chibi to poniekąd karykatura mangi, tak jak chciałem
(siostra się ze mną zaczęła sprzeczać jak to napisałem )

jeżeli pamiętam co to znaczyło chibi to że to jest Manga / anime tylko że w Miniaturowej wersji stworzone po to by było sweet xD
Last edited by Foxxey; Jan 5, 2012 at 07:12 AM.
- Don't wake up the fallen. -
Originally Posted by Foxxey View Post
jeżeli pamiętam co to znaczyło chibi to że to jest Manga / anime tylko że w Miniaturowej wersji stworzone po to by było sweet xD

No to poniekąd dobrze pamiętasz. Rzeczywiście dobrze opisałeś styl chibi, ale jego funkcją nie zawsze jest bycie sweet. Chibi jest też często wykorzystywane dla ukazania złości postaci np. jak ktoś się na kogoś wydziera, to jest rysowana głowa na pół obrazka, a reszta ciała bez zmian. Ale to tylko taka ciekawostka
------------------
Norbi, nie mam już jakiejś specjalnej motywacji do nabijania postów, bo kogo mogłem dogonić, to już dogoniłem
Last edited by Miroke; Jan 6, 2012 at 12:38 AM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
tak w ogóle zmieniłem troche styl toriego head i biceps by me

Orange Demon Tori
- Don't wake up the fallen. -
Originally Posted by Miroke View Post
No to poniekąd dobrze pamiętasz. Rzeczywiście dobrze opisałeś styl chibi, ale jego funkcją nie zawsze jest bycie sweet. Chibi jest też często wykorzystywane dla ukazania złości postaci np. jak ktoś się na kogoś wydziera, to jest rysowana głowa na pół obrazka, a reszta ciała bez zmian. Ale to tylko taka ciekawostka
------------------
Norbi, nie mam już jakiejś specjalnej motywacji do nabijania postów, bo kogo mogłem dogonić, to już dogoniłem

Mnie też możesz :P
ToP Leader
Tja, staram się, ale troche to jeszcze potrwa, teraz będę gonił Trewnka
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...