Toribash
Originally Posted by Foxxey View Post
Nie mam ochoty na rysowanie przez chorobę ale przeglądnąłem se drugą książke jak rysować mange to jak wrócę do zdrowia to zobaczymy co z niej wywnioskowałem

No to właśnie dlatego powiedziałem, że pogadamy o tym, jak już wyzdrowiejesz
-----------------
Norbi, a ja musze jeszcze tydzień dłużej chodzić do tej... no brak mi na to słów co się tam dzieje
-----------------
Wee!! Przyszły wyniki z konkursu "Alfik Matematyczny" i zdobyłem drugie miejsce w województwie na tysiąc osób!
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by Miroke View Post
No to właśnie dlatego powiedziałem, że pogadamy o tym, jak już wyzdrowiejesz
-----------------
Norbi, a ja musze jeszcze tydzień dłużej chodzić do tej... no brak mi na to słów co się tam dzieje
-----------------
Wee!! Przyszły wyniki z konkursu "Alfik Matematyczny" i zdobyłem drugie miejsce w województwie na tysiąc osób!

Grats ;p

Jakbyśmy byli w tym samym wieku to kto wie, może byśmy sie spotkali na pozniejszym etapie jakiegos konkursu ; p
ToP Leader
Ja mam ponoć od 13... Byle jak najszybciej . Oj uwierz , jakbym ja był chory , to nie ważne jak bardzo za*ierdalałbym do szkoły, muszę pozaliczać przedmioty(matma , gegra , niemiecki i chemiaaaa :<<<<<<<<<<)
Originally Posted by MrNorbert View Post
Grats ;p

Jakbyśmy byli w tym samym wieku to kto wie, może byśmy sie spotkali na pozniejszym etapie jakiegos konkursu ; p

Co ty gadasz człowieku, to ty już nie jesteś w trzeciej gimnazjum?
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by MrNorbert View Post
Panie, jeszcze Pan wielu rzeczy o mnie nie wie : P

I niech tak zostanie

No to jestem zagięty... Przecież dawałeś mi zadania na jakiś konkurs gimnazjalny
na początku roku Wtf
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
takie pytanko miroke mogł bym zrobić tego avka pod styl Chibi? bo teraz go często ćwiczę :P czy ma być zwykła manga anime ?
- Don't wake up the fallen. -