Toribash
[/SIZE]
Originally Posted by perica View Post
Sve je to moc reklame, na reklami igra izgleda mnogo zanimljivija nego sto je stvarno.

Tom istom moci reklame se ljudima koji ne citaju casopise koji najavljuju igre priblizava ta igra.

Vecina igraca WoW-a ga igra zato sto ne zna da postoje mnogo bolje igre...

Isti je slucaj sa fanovima CS-a...

To sto si rekao je gomila !
Na reklami zapravo izgleda dosadno,jer se svi zale na grafiku,a ako mislis da vecina wow igraca ne zna za druge igre,onda bi trebao malo da istrazis to sto si rekao,jer vecina njih igra wow zbog Warcraft triologije.
A kad bi mozda platio account,makar na mesec dana,otisao u jedan od ogromnih gradova,video bi ogroman community,i diskusije o drugim igrama..
Pa mi reci kako si dosao do tog zakljucka.



Edit:
Originally Posted by perica View Post
Jesam na privatnim serverima kao i ti...

Takodje sam igrao Runes of Magic koji je identicna kopija WoW-a, ako mi ne verujes pitaj Shaogorath-a.

To nije tacno uopste..to bi svi mislili zbog grafike,ali svi MMORPG-ovi rade na isti nacin.
To je ko kad bi uporedio Modern Warfare sa Battlefieldom.To sto su igre istog zanra ne znaci da nisu jedinstvene.
TO STO IGRATE NA PRIVATE SERVERIMA NE ZNACI DA STE USTVARI IGRALI IGRU!!
Last edited by Shaogorath; Jul 13, 2010 at 09:38 PM.

Smack Bitches.


[Piratez]
U svakom slucaju igra mi se uopste ne svidja.

Cak i da mi se svidja nikada ne bi placao za nju kada postoji jos milion igara koje bi mi se svidele a mogu da ih igram za dzaba.

Ti slobodno nastavi da je igras pa kad ti dosadi zali za hiljadama ili desetinama hiljada dinara potrosenih...