Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

ma już wszystko co by chciał i ja tak samo bym zrobił najlepiej zrobic nowe konto
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Sorek raczej już nie gra, ew. postnie coś na forum JR, ot następny forumfag się zrobił. Rocznik '08 nam wymarł jak widać, zresztą sam też już się ingame nie pojawiam.

@Evil: Moop coś gdzieś czasem postnie, ingame go widziałem ostatni raz chyba w połowie 2010, jak mnie pamięć nie myli.
retired
Rocznik 2008 :3 Żebym grał cały czas od wtedy, ciekawe jaki bym miał belt już...

Skill...
Ilość postów...
Etc.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Trewnek, twoje konto to oldschooler?
Btw. Z nudów nagrałem jakieś marne demko gitarowe (komórką, więc jakość tragiczna), później zapodam link.
Fuck you MARKET SQUAD!
Zmieniając temat to jak z tym oficjalem [in-Ep]
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Siemacie. Wiem miałem się już nie pokazywać ale Gaziu napisał mi na gg o clanvidzie dla was. To jeśli chcecie moge dla was zrobic. Potrzebuje 2-3 replaye od każdego z osobna.
BTW gaziek mówił mi, że to odpłatne
Złożenie podania spadło na norberta, jako zastępczego. Wieczorem wyślę 50k na konto kamila, bo z jego konta trzeba składać.
-----
Możliwe że odpłatne.
Ale i tak wszystko dostaniesz za tydzień - dwa, żeby wszyscy mogli repki wysłać.
I wrzucajcie repki na mojego chomika (login Kr0ne, hasło polska)
Last edited by Geb; Jun 19, 2011 at 05:39 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Fuck you MARKET SQUAD!
Moge poczekac. I tak teraz zbieram replaye w [hunters] bo moze uda mi sie zrobic tam clanvid. Ale napisałeś "Możliwe że odpłatne." ja za darmo nie robie. Bynajmniej nie dla klanów w których nie jestem. Nieodpłatne robie tylko gdy i ja jestem w tym filmiku