Toribash
Vidim ti bas imas iskustva sa igrama sa dobrom pricom ha?

Warcraft ako ima neku znacajniju pricu sem te da je na nekoj planini neki zaledjeni lik a da ovi dole ratuju ja je nisam primetio.

WoW kao i svaka MMORPG ne moze da ima neku znacajniju pricu zato sto tu samo radis zadatke i ides ubijas bossove.

Ako hoces pravu pricu igraj igre kao sto su Dragon Age Origins ili Mass Effect.
Imas i pricu u WoW-u u burning crusade(Lus-los u spelovanju)Stvara se nova dimenzija i nevo vrste i novi lv i Wrath of the Lich King nisam siguran ali mislim da se pojavljuje novi kontinet novi lv i bosovi i sada patch 3.3.3a imas opciju da se zajedno s raidom bijes sa Lich Kingom A sada u cataclysmi se sve menja dolaze nove vrste novi lv nove profesije i najbolje od svega flying(los)combo koji ti omogucava da letis po celom azerothu....Sve u sve igrica je epic ako igras na originalu ali na vrcini privata neke istance su zatvorene zbog donora stvari se kvare ima dosta bagova i sl.Zbog toga sam ja presta....
Sada se vracam na borderlands DeadPool hunter 19 lv ali o5 mi se gasi komp iako je podesen na dual core....jbga
Slabu pricu ima WoW, ne razradjuje se prica kroz igru...

Da li se tebi stvarno svidja gameplay iz WoW?

Dodjes pred neko cudo kliknes da ga udaris i onda tako paf ti udaris paf ono udari paf ti udaris itd.

Ne vidim sta je kod gameplay-a toliko zabavno.

Borderlands sa druge strane ima istu tu foru sa levelima ali su borbe puno zanimljivije.

Ako hoces neku igru sa levelima smestenu u fantasy svet kao wow, igraj Dragon Age Origins.

Tu takodje mozes da nalazis opremu itd. levelujes ubijas cudovista i povremeno bossove.
Vidi sve mmo igre osim WoW-a su njegove bedne kopije!
Perice mislis da nema gameplay pogledaj ovo:
/watch?v=ZDZzrikYqTM
Ako je ovvo lose nzm sta da ti kazem....