Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Kamil, Geb to nowe konto naszego Pizdu'a :].

W związku z prośbą Kamila, abym starał się go zastąpić - poprawiłem literówki które znalazłem w DSC i dodałem małą kolumnę Events na samym dole. Kamil napisał, że w miarę możliwości postara się dokończyć bannery. Jeśli nie, to poprosimy kogoś o nowe w całkiem innym stylu.
ToP Leader
Tc wysłałem od pizdu xd.
A co do kamila, to chyba trzeba będzie zrobić głosowanie klanowiczów, kto ma być tymczasowym liderem, bo ktoś to musi ogarniać (w sumie, to i tak jest porządek). Ale przy składaniu podania o oficjala lider musi być aktywny.
I proszę o dodanie geba do members (albo jako co-lidera zamiast pizdu).
Poprawki naniesione. Ja głosu nawet nie oddaję, nie musimy wybierać przywódcy. I tak wiemy kto tutaj rządzi, a ranga nie świadczy o wszystkim. Jest porządek tak jak napisałeś. A, i sprawa jedna. Przy odrobinie szczęścia w ciągu 3 dni ściągnę dwóch graczy do nas.

Jeżeli pozostali zgodzą się do głosowania to zagłosuję.

Cheers!
ToP Leader
Po co komu głosowanie do szczęścia wiadomo że kamil jest załozycielem tego klanu i mój głos jest aby kamil był liderem (kazdu musi kiedys odpocząć od tego pudła)
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Gaziu, to jest pewne, Kamil zawsze będzie liderem [bo klanu nie opuści], jednak tu chodzi o tymczasowego. Jak dla mnie nic to nie zmienia, przez ten czas kiedy "nie ma" kamila, radzimy sobie.
ToP Leader
Co to dla nas w końcu "Polak Potrafi OOLE"
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010