Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Alek napisze wkrotce wielka ksiege protipów

l ciekawe co Shadowelf powie o INEP xd
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Originally Posted by Drashi View Post
Potem złoże podanie, a jak na razie, zrobiłem nowe logo wam. Widziałem logo florcia i ono po prostu ssie -.- moje nie jest super pr0 el0 kozackie, ale myślę, że lepsze

szczerze tamto bardziej mi sie podoba... sorka tutaj brush krwi cos tam w tyle i napis z efektami warstwy -.-
znaczy nie mowie ze ejst zly xd
I am taking requests, just PM me
Sprawdzam aktywność klanowiczów, każdy ma napisać do mnie prywatną wiadomośc z tematem i treścią aktywnośc. Kto tego nie zrobi w ciągu 48h od czasu napisania tego posta, i nie zgłosił wcześniej tego że nie będzie obecny, zostanie dyscyplinarnie usunięty z klanu. Dziękuję za uwagę i dobranoc :
w ramach dokładnego czytania ze zrozumieniem wiadomośźć należy także wysłać do Wook-a

Last edited by kamil303; Apr 20, 2011 at 11:20 PM.
Ja raczej nie muszę, a jeśli nawet to nie mam zamiaru, bo i tak co drugi-trzeci post jest mój.
Przy okazji: Adam jest na forum w dziale items a tu nie pisze.
Ok to żeby uniknąć kłótni zniemian troche ogłoszenie.......
osoba która nie będzie aktywna na stronce i nie napisze nic do mnie ani "aktywność" ani nie uprzedzi że z jakiegoś powodu nie może to zostanie wywalona....
Słuszna inicjatywa, ale wcale nie miałem zamiaru się kłócić, jeśli o to chodzi. Wydaje mi się, że skierowałeś to do osób nieaktywnych, które właśnie przez swoją nieaktywność tego nie przeczytają.
Originally Posted by kamil303 View Post
Ok to żeby uniknąć kłótni zniemian troche ogłoszenie.......
osoba która nie będzie aktywna na stronce i nie napisze nic do mnie ani "aktywność" ani nie uprzedzi że z jakiegoś powodu nie może to zostanie wywalona....

Adamek jest głównym pretendentem

----------

Nie wiem po jakiego chuja się ktoś kłóci lub zamierza doprowadzać do kłótni. Główną ideą klanu jest granie razem, pisanie, WSPÓLNOTA! Jak co chwilę mają się zmieniać członkowie to to będzie gówno, a nie zorganizowanie się. "Przebywanie" w towarzystwie pozostałych epickich ma być przyjemnością. Każdy by chciał wbić do klanu oficjalnego nie prezentując sobą nic. Nie jest najważniejsze to jak dobrze ktoś gra. Po kiego grzyba mi god belt co będzie doprowadzał do wojen i rozpadu klanu? Bardziej wartościowe dla mnie są osoby, które doprowadzą klan do celu, będą w nim od początku, niezależnie od reputacji czy kasy w banku itp.

Nie mówię, że każdy ma pisać po 10 postów dziennie, ale chociaż raz na jakiś czas wypadałoby. Najlepiej wejść do klanu i nic nie robić tylko liczyć na naiwność przywódców... U nas czegoś takiego nie ma.


"Słuszna inicjatywa, ale wcale nie miałem zamiaru się kłócić, jeśli o to chodzi. Wydaje mi się, że skierowałeś to do osób nieaktywnych, które właśnie przez swoją nieaktywność tego nie przeczytają."


Tak, o to mi chodzi. Ty, Youkas i może florcio pisać nie musicie. Wystarczy, że widzę was na forum. Jak ktoś nie potrafi lub nie chce pisać to w pełni jestem w stanie to zrozumieć, ale niech chociaż jakoś próbuje uczestniczyć w życiu klanu i czyta forum.
Last edited by Wook; Apr 21, 2011 at 12:04 AM.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Wook View Post
Adamek jest głównym pretendentem

----------

Nie wiem po jakiego chuja się ktoś kłóci lub zamierza doprowadzać do kłótni. Główną ideą klanu jest granie razem, pisanie, WSPÓLNOTA! Jak co chwilę mają się zmieniać członkowie to to będzie gówno, a nie zorganizowanie się. "Przebywanie" w towarzystwie pozostałych epickich ma być przyjemnością. Każdy by chciał wbić do klanu oficjalnego nie prezentując sobą nic. Nie jest najważniejsze to jak dobrze ktoś gra. Po kiego grzyba mi god belt co będzie doprowadzał do wojen i rozpadu klanu? Bardziej wartościowe dla mnie są osoby, które doprowadzą klan do celu, będą w nim od początku, niezależnie od reputacji czy kasy w banku itp.

Nie mówię, że każdy ma pisać po 10 postów dziennie, ale chociaż raz na jakiś czas wypadałoby. Najlepiej wejść do klanu i nic nie robić tylko liczyć na naiwność przywódców... U nas czegoś takiego nie ma.


"Słuszna inicjatywa, ale wcale nie miałem zamiaru się kłócić, jeśli o to chodzi. Wydaje mi się, że skierowałeś to do osób nieaktywnych, które właśnie przez swoją nieaktywność tego nie przeczytają."


Tak, o to mi chodzi. Ty, Youkas i może florcio pisać nie musicie. Wystarczy, że widzę was na forum. Jak ktoś nie potrafi lub nie chce pisać to w pełni jestem w stanie to zrozumieć, ale niech chociaż jakoś próbuje uczestniczyć w życiu klanu i czyta forum.

Święte słowa popieram cię w 100% .....