Toribash
ja zwariuje przez dziewczyny...
- :'(
- Co sie dzieje?
- nic
- no kurwa... to czemu placzesz?
- bo tak
- -_-'
Originally Posted by RootQe View Post
nie mam niczyjego gg, moje jest w aplikacji. nie mogę obecnie ściągnąć bigbro, bo net ledwo co działa, 11mb to dla niego i tak dużo.
po drugie nie kurw na mnie, bo ja nie jestem milusim, zawsze uczynnym i wiecznie uśmiechniętym chłopaczkiem i to, że jestem tu nowy nie znaczy, że będziesz mnie ustawiał do szeregu, rozumiemy się. ^^ to tak na przyszłość, też umiem być chamem.

Sam zacząłeś z tym kurwowaniem, więc się nie czepiaj no i jak masz zamiar pisać coś w tamtym stylu to pisz najlepiej tylko w offtopie, bo już z innych threadów musiałem kasować takie posty

35687848- Proszę bardzo, ale i tak rzadko wchodzę
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Originally Posted by Miroke View Post
Sam zacząłeś z tym kurwowaniem, więc się nie czepiaj no i jak masz zamiar pisać coś w tamtym stylu to pisz najlepiej tylko w offtopie, bo już z innych threadów musiałem kasować takie posty

35687848- Proszę bardzo, ale i tak rzadko wchodzę

nie kurwiłem w Twoim kierunku, tylko w celu wzmocnienia przekazu.
ja tu widzę wszędzie całe masy bezsensownego spamu, który nie jest usuwany, więc albo nie wytykaj mi tego albo zacznij spełniać swoją rolę i bądź sprawiedliwy kasując wszystko co zbędne.
it looks like a mini-war...

Spokoj, spokoj... spam jak spam, nie kazdy przeszkadza jakos wybitnie, chodzilo o to, ze w 4 tematach napisales dokladnie to samo, nic wiecej... heh...
no i super, z czego w dwoch po prostu byla pomylka, tak to jest jak sie robi milion rzeczy na raz
po prostu co chwila odchodzilem od kompa i dalem posta odszedlem na sekunde i zapomnialem, wszystko mi sie mylilo
zreszta nie bede sie kurwa tlumaczyl jak tuman jakis
spam to spam, albo jest akceptowany albo usuwany
chociaz spam w dobrej wierze to co innego
temat join-owego-spamu
zakonczony
nie wracac do niego, koniec i kropka (o, ta >).

Jakie plany macie na jutro?
No, po chuj robić syf

Jutro? Śpiulkam do 11, od 12-14 marszobieg z kolegą, a później się zobaczy : )
Last edited by MrNorbert; Dec 22, 2011 at 11:09 PM.
ToP Leader