Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

xD a tak wogule to czemu Chokaro odszedł bo w tedy straciłem Youkasakiego i nie oglądałem forum
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
ragequiter i retard
jezeli macie wieze w domu to puscie se pendulum "watercolor" na max glosnosci :]
best vlad in plat V Kappa
kat <3
Originally Posted by Gaziu View Post
xD a tak wogule to czemu Chokaro odszedł bo w tedy straciłem Youkasakiego i nie oglądałem forum

Osiągnął stan głębokiego szału podczas wojny z Redemption. Poniekąd też byłem zły, ale nie aż tak.
ToP Leader
Originally Posted by evildog View Post
no przeciez kazdy moze byc szpiegiem chokara :o

Zdemaskowaliscie mnie xd.
Te tc z banku, które bralem - kopiowalem, dzielilem z chokaro zyski i odsylalem z powrotem. Shit!
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Miroke, a ty dalej choważ urazę, albo jakiś żal za warna? Gdybyś był na wojnie, wiedziałbyś jak wygląda moja organizacja i kompetencje.
Oczywiście tym samym nie podważam tego, że kamil jest kompetentny.
Więc miroke, nie pierdol, nie wiedząc jak jest. Następnym razem ty organizujesz war, pokażesz wtedy SWOJE kompetencje. Nie wiem, czy nie podobają ci się zasady które ja ustaliłem, czy to, że chcę mieć wszystko pod kontrolą. O dziwo, przeciwko warn system też nie miałeś nic, dopóki nie dostałeś własnego.
A liderem jest kamil i pisząc głupoty, on zbiera za nie baty.

Przywileje łączą się z obowiązkami. Jeśli nie mam przywilejów Co-Ldr, to nie mam zamiaru podjąć się jego obowiązku, jakim jest organizowanie CW.
Btw. napisałem, że nic do ciebie nie mam, więc sam "nie pierdol", że chowam urazę za warna
Pisałeś to tak, że wyglądało to, jakbyś chował. I organizacja cw to nie obowiązek, to chęć. Nikt mi nic nie kazał. Cw może organizować każdy, o ile lider nie widzi nic przeciwko.
A do moich obowiązków należy TYLKO pomaganie liderowi, by utrzymać klan w ryzach i by nikt nie łamał zasad (zarówno moralnych, jak i ogólnych zasad forum, oraz klanowych). A że robię więcej? Bo chcę i odczuwam taką potrzebę.
I nie doczekałem się riposty na temat kompetencji.
Nie kłócę się, chcę tylko poznać twoje poglądy na ten temat. Jeśli powiedziało się a, to byłoby miło, gdybyś dopowiedział resztę.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Przeciwko twojemu systemowi warnów mam coraz więcej, bo (jeśli chodzi o spam) zauważasz tylko cudze potknięcia. Bez wachania mogę określić twój post (trzeci wstecz od mojego) tak samo głupi i nikomu nie potrzebny jak ten za którego dostałem warna
Ja się już wypowiedziałem, jak dla mnie to nasz system aż tak bardzo potrzebny nie jest. Nie możemy na wszystko wprowadzić zasad, troszkę luzu, a gnębmy prawdziwy spam. Nie sprzeczajmy się o byle co.

Ps Zapraszam na tą gierkę przeglądarkową, wystarczy 10 minut dziennie a wspomożemy naszą Polskę . I mnie http://www.erepublik.com/en/referrer/Norba333 Rejestrujcie się poprzez ten link, w zamian będę pomagał w grze. Nie będę robił kopiuj-wklej, załóżcie konta i poczytajcie na necie.

Dzięki z góry : )
ToP Leader
Wook, zaraz obczaję ten link.
Miroke, ja też mogę dostać ostrzeżenie, nie przeczę, ale karanie siebie to głupota. Jeśli tak cię to boli, to napisz pma do Norberta albo kamila.
-----
http://forum.toribash.com/showthread.php?t=278514

Może ktos zapytac, czy moge obnizyc cene velvet laxa?
Last edited by pizdu; Jun 9, 2011 at 02:41 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Aż tak mnie to nie boli i nie mam zamiaru zawracać dupy kamilowi jakimś systemem warnów, któremu sam jest częściowo przeciwny. Jeśli ostrzeżenia będą dawane aż tak sporadycznie, to po pierwsze nigdy nie spełni swojej funkcji, bo nikt nigdy nie dobije do pięciu warnów, a po drugie ci którzy będą tego systemu ofiarami poczują się cholernie pokrzywdzeni i zaczną gadać coś w stylu "50% tego całego gówna to spam, dlaczego tylko ja dostałem warna??!"

Dlatego też jestem za tym , żeby cały ten system obalić, jeśli zobaczymy, że ktoś beż przerwy spamuje, to można wywalić lub ostrzec troche mniej oficjalnie np. "Czy mógłbyś się troche zastanowić nad tym co piszesz?;Nie spamuj tyle.:etc."