Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

i wezcie mnie dopiszcie jako osobe do single ally xd
-----
a ty pisz w naszym klanie a nie tutaj ich zaspamowywujesz xd
Last edited by Wojtek120; Apr 20, 2011 at 10:37 PM. Reason: <24 hour edit/bump
I am taking requests, just PM me
Potem złoże podanie, a jak na razie, zrobiłem nowe logo wam. Widziałem logo florcia i ono po prostu ssie -.- moje nie jest super pr0 el0 kozackie, ale myślę, że lepsze
Ok jako LIDER TEGO KLANU ogłaszam że od tej pory nie przyjmujmy ani nie oceniamy nikogo dopóki ni e będzie przetestowany w "in-game"
uh, będzie z tego kłotnia ;<
pomoc na dziś została wykorzystana. za radą przywódcy wojtka opusczam to zebranie. dziękue, dobranoc
K, robię wam kanał na ircu, najpierw musicie się porejestrować
NickServ:
NickServ allows you to register a nickname and prevent others from using it. The following commands allow for registration and maintenance of nicknames.
These are the available commands of NickServ:

- REGISTER: Register a nickname (/msg nickserv register [password here] [e-mail here]).
- IDENTIFY: Indentify yourself with your password(/msg nickserv identify [the password you used for registration here]).
- SET: Helps you set your nick's options (i.e: /msg nickserv set password [the new password you want to add]).
- DROP: The nickname will no longer be a registered nickname(/msg nickserv drop [username here]).
- RECOVER: Kill another user who has taken your nick(/msg nickserv recover [username here]).
- RELEASE: Regain custody of your nickname after recovering it(/msg nickserv release [username here] [password here]).
- SENDPASS: Forgot your password? Try this(/msg nickserv sendpass [username here]).
- ALIST: List channels you have access on(/msg nickserv alist [channel here]).
- INFO: Displays information about a given nickname(/msg nickserv info [username here]).
- STATUS: Returns the owner status of the given nickname(/msg nickserv status [username here]).
- UPDATE: Updates your current status(/msg nickserv update [username here]).
Opy/Adminy/Wojsy rozdam jutro/pojutrze.

Przydatny topic



Tak, wiem, jestem "Enemy", ale mam dobry dzień, więc wam pomogę. Jedyny warunek opa/admina to jest zarejestrowany nick.
Plusy IRC'a:
-szybki kontakt
-mniejszy spam
-ogólnie fajny jest, takie gg, ale na cały klan

Z programów do czatowania to "Kvirc", ew. Evildog coś zapoda (zapodaj, bo kvirc trochę zaawansowany ;p).
to może mnie ktoś przetestować ?? bo wook nie odpisuje

EDIT : Już nie musicie :P
Last edited by majti54; Apr 20, 2011 at 10:45 PM.
Youka, nie chodzi o to, że ja zawsze jestem na nie, ale sam doskonale widzisz co się dzieje jak przyjmuje się wszystkich na nie. Ja chcę w jakimś stopniu ratować ten klan i pomóc mu dotrwać do oficjala. A w moim wypadku kłótnie z matematyką są nieuniknione, a ja takie sprawy załatwiam na forum publicznym zamiast walczyć przez PM, a na forum pisać że wszystko jest ok. Taki już jestem i nie wiń mnie za to. Krytykuj - zrozumiem - ale nie obwiniaj.
-----
Aleks, ja nie wierzę w moc wykonawczą monet (poza zakupową) i będziesz w allies.
Last edited by Szamboo; Apr 20, 2011 at 10:48 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kamil - błąd. Po mojemu wystarczy forum i minimum black, ale najpierw zostaw coś koło 24h (mi wystarczy mniej, bo często tu zaglądam) żeby każdy mógł się wypowiedzieć.
-----
A od czego jest forum jeśli nie od wymiany opinii? A te mogą być różne.
Last edited by Szamboo; Apr 20, 2011 at 10:54 PM. Reason: <24 hour edit/bump