Toribash
View Poll Results: Kto ma dzis odpasc??(z tych nie aktywnych)
Majti54
1 Votes / 4.76%
Mnichul
2 Votes / 9.52%
wiktorw2
2 Votes / 9.52%
Szok
5 Votes / 23.81%
kondzirex
2 Votes / 9.52%
kublwr
9 Votes / 42.86%
Voters: 21. You may not vote on this poll
View Poll Results

Wiesz ta rozmowa pograza cb nie mnie chcialem juz wczesniej wrzucic jako screeny ale sie powstrzymalem bo myslalem ze to by bylo chamskie wobec cb ale jak mi z takim czyms wylatujesz to juz mnie nie obchodzi....<br>
-----
No i teraz mam do was prosbe. Glosujcie kto ma odpasc ja czy on bo chyba sie nie dogadamy , narazie spadam jutro bede .. wiec nq<br>
Last edited by kamil303; Jun 7, 2011 at 11:05 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Kamil, tc w banku, z oficjalem lepiej poczekać kilka dni aż trochę to przestygnie.
Skocik, Hack to ruski klan i mają tam tylko jednego zagraniczniaka (nick Andrzej, ale z tego co pamiętam jak kiedyś z nim pisałem, to on ma z rosyjskiego magistra, czy jakiś inny papier i napierdala jak oni), więc na pewno cię nie przyjmą.

A co do tego: nudzą mnie już te kłótnie i wychodzi brak zgrania klanu. Ja się nie wypowiem, bo chcę być dalej obiektywny.
-----
I generalnie mam to w dupie. To nie moja wojna.
Last edited by pizdu; Jun 7, 2011 at 11:30 PM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
obaj xD (jk oczywiscie)
skot nie dosc ze zachowujesz sie jak 6-letni retard (albo derp, tard etc.) to jeszcze chcesz do wafli, oni cie nawet jako podstawka na nogi nie zaakceptuja, chokaro wypierdolil, czas na ciebie
ps ty o hacku nie mysl jesli masz ponizej 50k qi
btw a klanem moich marzen jest C3 (ryuu, glow, clow i inne zajebistnosci)
best vlad in plat V Kappa
kat <3
skocik
5/19/2011 10:55:55 PM
Pojde do cw

skocik
5/19/2011 10:565 PM
Jestem za dobry na cw
5/19/2011 10:56:49 PM
Ide do hack

Tak sobie napiszę, że jeśli ktokolwiek będzie applował do CW, to musi mieć poparcie kogokolwiek z w/w klanu.

Evildog: Ty już tak nie napierdalaj, że chaos nest etcetc. Ile razy to jeszcze powtórzysz?

I na koniec spale jeszcze Skocika: miał bana za kradzież teksturek Sorrisa i m0sa. gg
/invade
Tja, szkoda gadać, ale oczywiście jestem za tym, żeby Kamil został i broń boże nie dawajcie Pizdu na lidera. Nie żebym coś do niego miał, ale nie jest aż tak kompetentny, jak mu się wydaje
aleks ja mialem 3 bany za kradziesz textur i 2 razy za wyzywanie admina al to bylo rok jak nie lepiej temu .... kamil nie mam twojego gg nie wiem jak ty ze mna mogles pisac jestem teraz pograzony w zalobie wybaczcie ...
Miroke, a ty dalej choważ urazę, albo jakiś żal za warna? Gdybyś był na wojnie, wiedziałbyś jak wygląda moja organizacja i kompetencje.
Oczywiście tym samym nie podważam tego, że kamil jest kompetentny.
Więc miroke, nie pierdol, nie wiedząc jak jest. Następnym razem ty organizujesz war, pokażesz wtedy SWOJE kompetencje. Nie wiem, czy nie podobają ci się zasady które ja ustaliłem, czy to, że chcę mieć wszystko pod kontrolą. O dziwo, przeciwko warn system też nie miałeś nic, dopóki nie dostałeś własnego.
A liderem jest kamil i pisząc głupoty, on zbiera za nie baty.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Wow, zamieszanie jak tralalala.
Skocik: No tak, kamil to sobie wszystko wymyślił. To część jego genialnego planu. Ma zamiar udupić Ciebie, a jego następny cel to Hampa.
I opanuje cały Toribash.
Full obiektywizm z nutką ironii.

Proszę tylko, żeby kamil się trochę ogarnął, chociaż jak widzę już jest w temacie. Good way sir.
Btw. ćwiczę na gitarze równierz kamilu i barowe mi już dobrze wychodzą <yea yea yea>.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Zazdroszczę skilla chwytania barowych.
Ja za to ogarniam marsz turecki mozarta.
I polecam uczyć się Kalmah - Heroes to us. Ten kawałek przez dumne i podniosłe intro kocham. A reszta tego kawałka jest taka sobie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!