Endurance Onslaught 6.0
Originally Posted by Kraetyz View Post
http://hyperboleandahalf.blogspot.co...verything.html

Because you suck.

Why for the love of god does that page look so alike The Oatmeal.

The Oatmeal is a god.

Edit: False alarm, I just realised that the random comic he made was a referance to THAT fucking page.
Last edited by Dashterror; Feb 20, 2011 at 10:20 PM.
Originally Posted by Kraetyz View Post
http://hyperboleandahalf.blogspot.co...verything.html

Because you suck.

I have to admit that was epic.
-----
Originally Posted by BogdanZ View Post
Seems that im the only one who is just ALWAYS active

No your not :3
Last edited by MrJingles; Feb 21, 2011 at 06:35 PM. Reason: <24 hour edit/bump
\o\ | ORMO | OSHI | OLDA | [duck] | Team Canada | Maple Syrup United | Team Philippines | [UssR] | Anime United | /o/
I'm always active, but you people are fags so I don't want to talk to you Or, I'm just too lazy to post because fuck posting.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
I`m not a fag , fag

asdlnasdlnsdalnsdalndaldsa
askasapksadpsda

*rages*
im good at league
i barely ever check this forum anymore, to reach me go to my twitter
Your post most definitely proves that you are.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
You are beacuse you didn't see that it was a obviously joke


And proud right?
im good at league
i barely ever check this forum anymore, to reach me go to my twitter
You do realize you misspelled 'because' and failed gramatically at 'an obvious joke', right?

:3
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY
I never fail. I only win more or less.
MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY MODS ARE GAY